رفتن به بالا
  • دوشنبه - 8 آبان 1396 - 14:10
  • کد خبر : ۷۴۸۷
  • مشاهده :  96 بازدید
  • چاپ خبر : اقتدار مکتب شیعه با عظیم ترین تجمع بشری در نقطه نا امن / رادیو ممسنی + عنوان

اقتدار مکتب شیعه با عظیم ترین تجمع بشری در نقطه نا امن / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: پژوهشگر برگزیده دومین همایش بین المللی اربعین و سومین همایش بین المللی طریق الحسین (ع) در مصاحبه خبری ” اربعین” را به عنوان عظیم ترین تجمع بشری در یکی از ناامن ترین مناطق جهان و نشانه اقتدار بی نظیر مکتب شیعه عنوان کرد. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:پژوهشگر برگزیده دومین همایش بین المللی […]

رادیو ممسنی:

پژوهشگر برگزیده دومین همایش بین المللی اربعین و سومین همایش بین المللی طریق الحسین (ع) در مصاحبه خبری ” اربعین” را به عنوان عظیم ترین تجمع بشری در یکی از ناامن ترین مناطق جهان و نشانه اقتدار بی نظیر مکتب شیعه عنوان کرد.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:پژوهشگر برگزیده دومین همایش بین المللی اربعین و سومین همایش بین المللی طریق الحسین (ع) در مصاحبه خبری با “رادیو اربعین” عنوان کرد؛

” اربعین به عنوان عظیم ترین تجمع بشری در یکی از ناامن ترین مناطق جهان، اقتدار بی نظیر مکتب شیعه را نشان می دهد.

بخشی از مهمترین مصاحبه تلفنی “شبکه رادیویی اربعین” با حمید گنجایش پژوهشگر برگزیده همایش بین المللی اربعین و طریق الحسین (ع)؛

نباید به حماسه سیاسی اربعین تنها نگاه زیارتی و یا احیاناً سیاحتی و تفریحی داشت، بلکه مهمترین و بزرگترین دستاورد اربعین:

استکبار ستیزی، ظلم ستیزی و ولایت پذیری است. اربعین می تواند به عنوان یکی از بزرگترین تجمعات بزرگ بشری بسترساز نهضتی جهانشمول برای اقامه حکومت جهانی امام زمان عج الله باشد.

اربعین مصداق عینی و آشکار از قدرت نرم مکتب شیعه را به رُخ دشمنان اسلام می کشاند و این قدرت نرم تلفیقی از شاخصه های معنوی، فرهنگی، اعتقادی و سلوک رفتاری عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت( س) است.

تردیدی نیست دشمنان اسلام از همین قدرت نرم شیعه و مسلمانان می ترسند که تمام تلاش خود را بعمل می آورند تا تجمع میلیونی شیعیان و مسلمانان در حماسه اربعین از طریق رسانه های وابسته به آنان بازنشر خبری نشود.

اربعین در یک جمع بندی کلی: تجلی قدرت فرا منطقه ای و فرا رسانه ای مکتب تشیع و دلبستگان این مکتب ظلم ستیز است که از تمام مرزهای جغرافیایی دنیا فراتر رفته است.

لازم است به حماسه میلیونی اربعین نگاه علمی بیشتری شود و این اجتماع میلیونی با روش های مختلف به تمام دنیا مخابره شود.
دشمنان اسلام در تلاش هستند تا به برخی از آسیبهای احتمالی اربعین دامن بزنند و این اجتماع حماسه ساز را به گونه ای دیگر باز نشر رسانه ای کنند که لازم است بیش از گذشته نسبت به شیطنت های رسانه ای دشمنان آگاهی کامل داشته باشیم و به موقع عمل کنیم.

برگزاری همایش ها و نشستهای بین المللی علمی با موضوع اربعین یکی از همین راهبردهای کارآمد برای خنثی سازی نقشه های پلید دشمنان است.

هر سال که می گذرد تجمع میلیونی اربعین پرشورتر و حماسی تر از سالهای گذشته برگزار می شود و دشمنان از همین مسئله به شدت ناراحت و عصبانی هستند و خیلی تلاش می کنند که حماسه اربعین را پوشش ندهند اما چاره ای ندارند که تسلیم قدرت رسانه ای و فرهنگی اربعین شوند.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه