رفتن به بالا
  • دوشنبه - 8 آبان 1396 - 22:58
  • کد خبر : ۷۴۹۵
  • مشاهده :  99 بازدید
  • چاپ خبر : هتک حرمت ارباب رجوع توسط رئیس یک اداره / رادیو ممسنی + عنوان

هتک حرمت ارباب رجوع توسط رئیس یک اداره / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گفته ی این خانم پس از برخورد زننده این رئیس، به فرمانداری مراجعه میکند و شرح ماجرا را برای آقای فرامرزی سرپرست فرمانداری بازگو می کند که طی تماس فرماندار با این رئیس به وی تذکر داده میشود! یک خانم که از اهالی یکی از روستاهای شهرستان ممسنی است در گفتگو با […]

رادیو ممسنی:

به گفته ی این خانم پس از برخورد زننده این رئیس، به فرمانداری مراجعه میکند و شرح ماجرا را برای آقای فرامرزی سرپرست فرمانداری بازگو می کند که طی تماس فرماندار با این رئیس به وی تذکر داده میشود!

یک خانم که از اهالی یکی از روستاهای شهرستان ممسنی است در گفتگو با دیارممسنی مدعی است چند روز پیش به همراه مادر خود برای پیگیری حق و حقوق به دفتر رئیس یکی از ادارات مراجعه میکند که رئیس این اداره برخورد زننده ای با این خانم داشته و الفاظ نامناسب باعث هتک حرمت این ارباب رجوع شده و به گفته ی وی این رئیس در ادامه به او تذکر میدهد در صورت بیرون نرفتن از اتاق دستور میدهد وی را بیرون کنند!
این خانم مدعی است پس از برخورد زننده رئیس اداره، به فرمانداری مراجعه میکند و شرح ماجرا را برای آقای فرامرزی سرپرست فرمانداری بازگو می کند که طی تماس فرماندار با این رئیس به وی تذکر داده میشود!
آیا رحمت اله فرامرزی سرپرست فرمانداری در خصوص این مدیر واکنش خاصی نشان خواهد داد؟

?این خبر بر اساس گفته های مکتوب این خانم منتشر شده و دیارممسنی آنرا تایید یا رد نمیکند و منتظر پاسخ مسئولین محترم در این خصوص هستیم

?در تلگرام رادیوممسنی ?? ━━━━━━━━━


منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه