رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 10 آبان 1396 - 14:23
  • کد خبر : ۷۵۲۱
  • مشاهده :  91 بازدید
  • چاپ خبر : جابجایی رایگان زوار امام حسین توسط راننده کوپنی / رادیو ممسنی + عنوان

جابجایی رایگان زوار امام حسین توسط راننده کوپنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: کریم مرتضوی راننده‌ای است که روزانه روزانه مسافران را از شهر کوپن شهرستان رستم به‌صورت رایگان با اتومبیل شخصی خویش به مرز شلمچه می‌رساند. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:کریم مرتضوی راننده‌ای است که روزانه مسافران را به‌صورت رایگان با اتومبیل شخصی خویش به مرز شلمچه می‌رساند. این راننده جوان و خوش‌ذوق که با […]

رادیو ممسنی:

کریم مرتضوی راننده‌ای است که روزانه روزانه مسافران را از شهر کوپن شهرستان رستم به‌صورت رایگان با اتومبیل شخصی خویش به مرز شلمچه می‌رساند.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:کریم مرتضوی راننده‌ای است که روزانه مسافران را به‌صورت رایگان با اتومبیل شخصی خویش به مرز شلمچه می‌رساند.

این راننده جوان و خوش‌ذوق که با خودروی شخصی خویش (یک دستگاه تیبای سفیدرنگ)، روزانه مسافران را از شهر کوپن شهرستان رستم به‌صورت رایگان به شلمچه می‌برد، انگیزه خود را از این خدمت رایگان این‌گونه عنوان می‌کند: زمانی که مشاهده کردم تمام هزینه‌ها ازجمله کرایه حمل‌ونقل در آستانه اربعین حسینی برای سفر به کربلا چند برابر شده، متأسف شدم و تصمیم گرفتم با هزینه شخصی از پنجم آبان ماه مسافران را به‌صورت رایگان به شلمچه ببرم.

وی افزود: عراقی‌ها این روزها با احترام بسیار با زوار اباعبدالله الحسین (ع) برخورد می‌کنند و کفش آنان را نیز واکس می‌زنند، بنابراین برای ما که شیعه هستیم واقعاً شایسته نیست که شرایط را برای سفر زائران سخت کنیم.

مرتضوی خاطرنشان کرد: بنده واقعاً متأسفم برای کسانی که هزینه‌های زوار را بالا برده‌اند و از این شرایط سوءاستفاده می‌کنند.

این جوان لر زبان اضافه کرد: بنده به عشق امام حسین (ع) این خدمت کوچک را به زوار ارائه می‌دهم و امیدوارم که موردقبول ایشان واقع شود.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه