رفتن به بالا
  • دوشنبه - 22 آبان 1396 - 22:37
  • کد خبر : ۷۵۹۳
  • مشاهده :  80 بازدید
  • چاپ خبر : گاف باشگاه خبرنگاران جوان و جابجایی دو نماینده مجلس+سند / رادیو ممسنی + عنوان

گاف باشگاه خبرنگاران جوان و جابجایی دو نماینده مجلس+سند / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: سایت باشگاه خبرنگاران جوان در گافی عجیب نماینده شهرستان های نی ریز و استهبان را اشتباها به جای نماینده ممسنی معرفی کرده است. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:سایت باشگاه خبرنگاران جوان در گافی عجیب نماینده شهرستان های نی ریز و استهبان را اشتباها به جای نماینده ممسنی معرفی کرده است. این خبر که […]

رادیو ممسنی:

سایت باشگاه خبرنگاران جوان در گافی عجیب نماینده شهرستان های نی ریز و استهبان را اشتباها به جای نماینده ممسنی معرفی کرده است.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:سایت باشگاه خبرنگاران جوان در گافی عجیب نماینده شهرستان های نی ریز و استهبان را اشتباها به جای نماینده ممسنی معرفی کرده است.
این خبر که امروز صبح در این سایت مرجع کشوری منتشر شده است در واقع واکنش اصغر مسعودی نماینده مردم نی ریز و استهبان را به عنوان نماینده ممسنی و به جای مسعود گودرزی معرفی کرده است.

شایان ذکر است خبر منتشره نیز در سایت خانه ملت به درستی منتشر شده است و این مدت اشتباه در یک سایت مرجع کشوری خود جای تامل دارد.

ممسنی و نی ریز توسط باشگاه خبرنگاران جوان+سند” alt=”جابجایی نماینده ممسنی و نی ریز توسط باشگاه خبرنگاران جوان+سند” style=”border: medium none;”>

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه