رفتن به بالا
  • سه شنبه - 23 آبان 1396 - 21:09
  • کد خبر : ۷۶۱۳
  • مشاهده :  103 بازدید
  • چاپ خبر : دعوت وزیر ورزش به ممسنی/توسعه ورزش روستایی در ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

دعوت وزیر ورزش به ممسنی/توسعه ورزش روستایی در ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: سرپرست فرمانداری ممسنی با تاکید بر لزوم توجه به توسعه ورزش در روستاها گفت: ورزش روستایی نباید مورد غفلت واقع شده و سیاست محوری دولت توسعه اماکن ورزشی در مناطق روستایی و تلاش برای مانداگاری و جلوگیری از مهاجرت بی رویه به شهر می باشد. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:جلسه شورای هماهنگی ورزش […]

رادیو ممسنی:

سرپرست فرمانداری ممسنی با تاکید بر لزوم توجه به توسعه ورزش در روستاها گفت: ورزش روستایی نباید مورد غفلت واقع شده و سیاست محوری دولت توسعه اماکن ورزشی در مناطق روستایی و تلاش برای مانداگاری و جلوگیری از مهاجرت بی رویه به شهر می باشد.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:جلسه شورای هماهنگی ورزش و جوانان و ساماندهی امور جوانان برگزار گردید.
به نقل از روابط عمومی فرمانداری ممسنی،جلسه شورای ورزش و جوانان و ساماندهی امورجوانان شهرستان با حضور فرامرزی سرپرست فرمانداری و سایر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
فرامرزی سرپرست فرمانداری ممسنی به اهمیت و جایگاه ورزش در جامعه به عنوان یکی از ابزارهای ایجاد نشاط در جامعه اشاره و اظهار داشت: جلسه شورای ورزش بیشتر برای نظر خواهی و استفاده از اعضای شورای ورزش،پیشکسوتان جهت توسعه ورزش شهرستان می باشد و با توجه به استعدادهای ورزشی شهرستان رسالت اعضاء شورای ورزش این است که تلاش کنند ورزش شهرستان به جایگاه اصلی خود دست یابد.

وی با تاکید بر لزوم توجه به توسعه ورزش در روستاها گفت: ورزش روستایی نباید مورد غفلت واقع شده و سیاست محوری دولت توسعه اماکن ورزشی در مناطق روستایی و تلاش برای مانداگاری و جلوگیری از مهاجرت بی رویه به شهر می باشد.

این مقام مسئول افزود: در حوزه اعتبارتی که در اختیار داریم بیش از ۱ میلیلارد تومان به حوزه ورزش شهرستان تخصیص داده ایم و درصددیم زمین چمن شماره ۲ شهرستان را راه اندازی نمائیم همچنین تعداد ۱۰ زمین چمن مصنوعی در حال احداث و راه اندازی داریم که عمیلات اجرایی آنها اغاز گردید است.
وی همچنین خبر داد با پیگیری ها و همکاری های دکتر گودرزی نماینده شهرستان های ممنسی رستم در مجلس شورای اسلامی به زودی وزیر ورزش و جوانان به شهرستان دعوت خواهد شد تا از نزدیک در جریان کم وکیف ورزش شهرستان قرار بگیرند.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه