رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 24 آبان 1396 - 13:00
  • کد خبر : ۷۶۱۹
  • مشاهده :  75 بازدید
  • چاپ خبر : کوبیدن آب در هاون بانک های ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

کوبیدن آب در هاون بانک های ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: سرپرست فرمانداری ممسنی گفت: در راستای حمایت از اشتغال جوانان ، تولید و مقاوم سازی مسکن لازم است بانکها در اخذ وثیقه و ضمانت با متقاضیان همراهی کرده و انعطاف پذیری لازم در این زمینه وجود داشته باشد. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:به نقل از روابط عمومی فرمانداری ممسنی ،جلسه شورای هماهنگی بانکها […]

رادیو ممسنی:

سرپرست فرمانداری ممسنی گفت: در راستای حمایت از اشتغال جوانان ، تولید و مقاوم سازی مسکن لازم است بانکها در اخذ وثیقه و ضمانت با متقاضیان همراهی کرده و انعطاف پذیری لازم در این زمینه وجود داشته باشد.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:به نقل از روابط عمومی فرمانداری ممسنی ،جلسه شورای هماهنگی بانکها به ریاست فرامرزی سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور اعضا با دستور کار بررسی وضعیت روند تسهیلات پرداختی بخصوص در حوزه مقاوم سازی و بازسازی مسکن برگزار گردید.

فرامرزی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه بر هماهنگی و تعامل بیشتر بانک ها با ادارات و ارگان های شهرستان جهت جذب تسهیلات و خدمات رسانی بهینه و تسهیل امور مردم تأکید کرد.

رئیس شورای هماهنگی بانک های شهرستان تصریح کرد: ممسنی یک منطقه محروم و زلزله خیر استان فارس است که لزوم اجرای پروژه های مقاوم سازی مسکن شهری و روستایی گامی در جهت کاهش تلفات و خسارات جبران ناپذیر در مواقع بروز حوادث غیرمترقبه به شمار می رود.

وی افزود: در راستای حمایت از اشتغال جوانان ، تولید و مقاوم سازی مسکن لازم است بانکها در اخذ وثیقه و ضمانت با متقاضیان همراهی کرده و انعطاف پذیری لازم در این زمینه وجود داشته باشد.

سرپرست فرمانداری ممسنی در ادامه خاطر نشان کرد : بانکها باید با مردم ودستگاههای اجرایی شهرستان تعامل و همکاری خوبی داشته باشند و ضمن حذف موارد بروکراسی و پیچیده اداری با رعایت ضوابط ومقررات در جهت رفع مشکلات مردم، پیشرفت وتوسعه شهرستان حرکت کنند.

این مقام مسئول اضافه کرد: به منظور پیشگیری و مقابله با سرقت بانک ها موظفند در جهت نصب دوربین مدار بسته و زنگ اخبار در ساختمان اداری خود اقدام نمایند مجهز کنند و از سیستم های به روز و با کیفیت استفاده نمایند.

به گزارش خبر نوراباد: وضعیت بانک های ایران در مورد دادن تسهیلات و گرفتن وثیقه بر همگان معلوم بوده و این امر بعضا صدای مراجع را هم دراورده است که بانک های ایران آغشته به ربا شده است.

همچنین بانک ها تا کنون کاری نکرده اند که مشکلات مردم حل شود و بیشتر مانند یک تجارت به ارائه تسهیلات نگاه میکنند، لذا میطلبد برای تصحیح روند کنونی با قاطعیت وارد میدان شد و قوانین بانکی را ویرایش کنند.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه