رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 25 آبان 1396 - 12:00
  • کد خبر : ۷۶۲۸
  • مشاهده :  97 بازدید
  • چاپ خبر : کمک اصحاب رسانه ممسنی به زلزله زدگان کرمانشاه/اقلام مورد نیاز زلزله زدگان / رادیو ممسنی + عنوان

کمک اصحاب رسانه ممسنی به زلزله زدگان کرمانشاه/اقلام مورد نیاز زلزله زدگان / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: اصحاب رسانه های شهرستان ممسنی امروز با حضور در پایگاه جمع آوری کمک های مردمی هلال احمر این شهرستان برای زلزله زدگان کرمانشاه ضمن اهدای سه عدد پتو به زلزله زدگان و ابراز همدردی با مردم کرمانشاه بخصوص اهالی رسانه فعال در این منطقه روند جمع آوری کمک های مردمی در این شهرستان […]

رادیو ممسنی:

اصحاب رسانه های شهرستان ممسنی امروز با حضور در پایگاه جمع آوری کمک های مردمی هلال احمر این شهرستان برای زلزله زدگان کرمانشاه ضمن اهدای سه عدد پتو به زلزله زدگان و ابراز همدردی با مردم کرمانشاه بخصوص اهالی رسانه فعال در این منطقه روند جمع آوری کمک های مردمی در این شهرستان را مورد بررسی قرار دادند.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:اصحاب رسانه های شهرستان ممسنی امروز با حضور در پایگاه جمع آوری کمک های مردمی هلال احمر این شهرستان برای زلزله زدگان کرمانشاه ضمن اهدای سه عدد پتو به زلزله زدگان و ابراز همدردی با مردم کرمانشاه بخصوص اهالی رسانه فعال در این منطقه روند جمع آوری کمک های مردمی در این شهرستان را مورد بررسی قرار دادند.

سید ایمان موسوی رئیس هلال احمر ممسنی نیز در این خصوص بیان داشت: مانند موراد قبل کمک های مردمی قابل توجه میباشد و صمیمانه از مردم تقدیر و تشکر میکنیم.
وی میزان کمک های مردمی را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: در این خصوص بدون محدودیت اماده دریافت کمک های عمومی به زلزله زدگان کرمانشاه هستیم.

همچنی بر اساس گزارش های دریافتی انجمن های مردم نهاد در شهرستان ممسنی نیز به صورت خودجوش در حال جمع آوری کمک های نقدی و غیره نقدی برای زلزله زدگان کرمانشاه هستند که با وجود فعالیت این انجمن ها میتوان نتیجه عملکرد کمک های مردمی به زلزله زدگان کرمانشاه را شایسته مردم ممسنی توصیف کرد.
در این مراسم اصحاب رسانه خبر نورآباد_ نورآنلاین و دیار ممسنی حضور داشتند.
شایان ذکر است بر اساس آخرین گفتگوی خبرنگار ما با هلال احمر کرمانشاه بیان شد ؛لیست اقلامی که مورد نیاز شدید هستند و مورد بی توجهی قرار گرفته اند به شرح زیر میباشد.
شیر خشک
شیشه شیر
دستمال کاغذی
کیسه زباله
پوشک بچه
جوراب
دستکش
کلاه گرم
لوازم بهداشتی زنانه
گاز پکنیک
قرص سرماخوردگی
مسکّن
لباس زیر
صابون
مایع دست‌شویی
چای کیسه‌ای
شکلات
خرما
شیر
بیسکویت
حتی روغن و رب و سویا خیلی به‌درد می‌خورد

این گفتگو با نیروی امدادی هلال احمر مرکز استان کرمانشاه انجام شده است لذا لطف کنید کمک های خود را به این سمت هدایت کنید.

ممسنی زلزله زدگان کرمانشاه” alt=”کمک اصحاب رسانه ممسنی زلزله زدگان کرمانشاه” style=”border: medium none;”>

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه