رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 25 آبان 1396 - 14:18
  • کد خبر : ۷۶۳۲
  • مشاهده :  69 بازدید
  • چاپ خبر : محک جدی شورا و شهرداری کوپن/ بودجه ساخت پل عابر پیاده در حال برگشت / رادیو ممسنی + عنوان

محک جدی شورا و شهرداری کوپن/ بودجه ساخت پل عابر پیاده در حال برگشت / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: مهمترین پروژه عمرانی شهر کوپن در زمان مدرسه و عبور و مرور دانش آموزان که مورد توجه عموم بوده، احداث یک پل عابر پیاده میباشد که به دلایل نامعلون زمان یک ماهه تعیین محل احداث از سوی شورای شهر و شورداری تمام شده است و احتمال برگشت بودجه تعیین شده وجود دارد. حال […]

رادیو ممسنی:

مهمترین پروژه عمرانی شهر کوپن در زمان مدرسه و عبور و مرور دانش آموزان که مورد توجه عموم بوده، احداث یک پل عابر پیاده میباشد که به دلایل نامعلون زمان یک ماهه تعیین محل احداث از سوی شورای شهر و شورداری تمام شده است و احتمال برگشت بودجه تعیین شده وجود دارد. حال باید دید شورای شهر کوپن این محک را چگونه مدیریت میکنند.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:مهمترین پروژه عمرانی شهر کوپن در زمان مدرسه و عبور و مرور دانش آموزان که مورد توجه عموم بوده، احداث یک پل عابر پیاده میباشد که به دلایل نامعلون زمان یک ماهه تعیین محل احداث از سوی شورای شهر و شورداری تمام شده است و احتمال برگشت بودجه تعیین شده وجود دارد. حال باید دید شورای شهر کوپن این محک را چگونه مدیریت میکنند.
با توجه به اینکه شهر کوپن در مسیر محور ترانزیتی شیراز -اهواز واقع گردیده و به دلیل ازدحام جمعیت بخصوص دانش آموزان در این مسیر متاسفانه دانش اموزان و کودکانی بودند که جانشان را از دست دادند و با توجه به درخواست مردم، شورای دوره قبل این مشکل را درک و پیگیری کرد و با توجه به پیگیریهای انجام شده توسط آنها از طریق اداره راه شهرستان و استان و موافقت وزارت خانه با احداث پل عابر پیاده در شهر کوپن موافقت و پیمانکار مشخص شد ولی هنوز جایگاهی استاندارد برای محل احداث این از طرف شورا و شهرداری معرفی نشده است.

با توجه به پیگیری هایی که انجام شد، احداث پل خارج از حریم ۲۲/۵ بلامانع میباشد. لذا این اولین محک برای شورا و شهردار جدید شهر کوپن میباشد که این پروژه حیاتی را اجرایی نماید.

مهندس بوستانی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رستم در گفتگویی گفت: مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان فارس یک ماه فرصت داده تا شورا و شهرداری کوپن جایگاهی استاندارد مشخص و معرفی کنند و یک ماه هم تمام شد ولی متاسفانه کاری نکردند و امکان دارد بودجه این پل در شهرستان دیگری مورد استفاده قرار بگیرد و خطر عبور و مرور از عرض جاده همچنان تهدیدی برای شهروندان باشد.
امیدواریم مسئولین شهر کوپن در اسرع وقت به این موضوع رسیدگی کنند.

این پایگاه خبری پایگاه خبری آماه انتشار جوابیه احتمالی مسئولان میباشد.
منبع: پایگاه خبری کوپن

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه