رفتن به بالا
  • جمعه - 26 آبان 1396 - 23:05
  • کد خبر : ۷۶۵۶
  • مشاهده :  93 بازدید
  • چاپ خبر : بداخلاقی رسانه ای شهردار نوراباد+سند / رادیو ممسنی + عنوان

بداخلاقی رسانه ای شهردار نوراباد+سند / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: شهردار نوراباد در اقدامی عجیب یک روز پس از انتشار خبر اقدام شهرداری در خصوص ساماندهی وانت بار های بلوار هفت تیر شهر نوراباد از سایت خبر نوراباد در جایی دیگر با سخنانی متناقض اقدام به تخریب این سایت کرده و با سخنانی سعی در تحریف افکار عمومی علیه این رسانه داشته است. […]

رادیو ممسنی:

شهردار نوراباد در اقدامی عجیب یک روز پس از انتشار خبر اقدام شهرداری در خصوص ساماندهی وانت بار های بلوار هفت تیر شهر نوراباد از سایت خبر نوراباد در جایی دیگر با سخنانی متناقض اقدام به تخریب این سایت کرده و با سخنانی سعی در تحریف افکار عمومی علیه این رسانه داشته است.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:در تاریخ ۲۴ ابان ماه سال جاری بود که در باب یاداوری به شهردار نوراباد و در راستای انجام رسالت رسانه ای مبنی بر رفع مشکلات عمومی و تنویر افکار عموم در خصوص ساماندهی وانت بار های حاشیه بلوار هفت تیر خبری منتشر شد که وی بداند پس از یک ماه از وعده او هنوز طرح ساماندهی اجرایی نشده است.
نوراباد/تخریب رسانه بدون آگاهی” alt=”اقدام ناپسند شهردار نوراباد/تخریب رسانه بدون آگاهی” style=”border: medium none;”>

یک روز پس از انتشار خبر ،شهرداری نوراباد اقدام به ساماندهی نسبی وانت بارهای حاشیه بلوار هفت تیر کرد و خبر این فعالیت بر اساس رسالت رسانه ای خبر نوراباد در تیتر یک منتشر شد.شایان ذکر است تصاویر این اقدام از طریق اقای بازیار به دست ما رسید.

نوراباد/تخریب رسانه بدون آگاهی” alt=”اقدام ناپسند شهردار نوراباد/تخریب رسانه بدون آگاهی” style=”border: medium none;”>
اما شهردار نوراباد در اقدامی عجیب و غیره اخلاقی یک روز پس از انتشار خبر اقدام شهرداری در خصوص ساماندهی وانت بار های مورد نظر در رسانه ای دیگر اقدام به تخریب خبر نورآباد کرده و با سخنانی سعی در تحریف افکار عمومی علیه این رسانه داشته است و به گونه ای سحن گفته است که انگار این رسانه به قصد غرض پیگیر مطالبات عمومی بوده.

شهردار نوراباد علیه یک رسانه که نه به عنوان منتقد وی بلکه در راستای احقاق حق عمومی فقط موضوعی را پیگیری کرده و مانند برخی رسانه ها بی دلیل و یا به قیمت ناچیزی قلم به تمجید وی نگماشته است بیان داشته است: حال بعضی از رسانه ها با طرح عنوان” عدم تحقق وعده شهردار”در پی چه چیزی هستند مشخص نیست و بر ما پوشیده؟

آیا عمل انجام شده که برای اولین بار است که با رعایت احترام و تعامل میان شهرداری و این قشر زحمتکش وکم درآمد جامعه و در جهت تکریم آنها و بدون هر گونه برخورد نامناسب صورت میگیردتحقق وعده نیست؟؟

تاریخ این سخنان شهردار یک روز پس از انتشار اخبار اقدامات انجام گرفته از سوی شهرداری در خبر نوراباد منتشر شده است که نشان از بی اطلاعی شهردار ازفضای رسانه ای شهر خود دارد و این سخن نمیتواند چیزی جز کذب خواندن ادعای خبر نوراباد از سوی شهردار باشد.

اقدام ناپسند شهردار نوراباد/تخریب رسانه بدون آگاهی
اینکه یک شخص در مقام شهردار ، بدون اطلاع از مواردی خاص اقدام به سخن فرسایی در راستای تخریب یک رسانه میکند خود جای سوال دارد؟ که بر ما نیز پوشیده است.
ما نیز در این مورد نگفته ایم اقدام شهرداری ضعیف بوده است بلکه بر اساس وظیفه، وعده شهردار را پیگیری کرده و بر اساس رسالت رسانه ای اقداماتی را که توسط اقای بازیار برای ما ارسال شده است نیز منتشر کرده ایم و باز هم میگوییم زمان اعلام شده از سوی شهردار یک هفته بود که تا یک ماه هیچ تغییری در ساماندهی وانت بارها دیده نشد و دقیقا یک روز پس از انتشار خبر ” عدم تحقق وعده شهردار” این امر به سود مردم محقق شد که همان رسالت و هدف رسانه خبر نورآباد میباشد.
در زیر اصل سخنان شهردار و لحن سخنان وی در مورد دست فروشان را مشاهده میکنید.
بداخلاقی رسانه ای شهردار نوراباد+سند
در پایان باید گفت ایا طولانی شدن انجام وعده از یک هفته به یک ماه عدم تحقق معنا میشود یا نه؟

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه