رفتن به بالا
  • جمعه - 26 آبان 1396 - 23:49
  • کد خبر : ۷۶۵۸
  • مشاهده :  329 بازدید
  • چاپ خبر : آسمان ممسنی مبهوت پاراگلایدرها، ما مبهوت مدیران ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

آسمان ممسنی مبهوت پاراگلایدرها، ما مبهوت مدیران ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: حمید گنجایش و احسان احسانی در واکنش به زمان برگزاری مسابقات پاراگلایدر ممسنی به صورت مشترک یادداشتی را به شرح زیر منتشر کردند. “خبر نورآباد“ – یادداشت:حمید گنجایش و احسان احسانی در واکنش به زمان برگزاری مسابقات پاراگلایدر ممسنی به صورت مشترک یادداشتی را به شرح زیر منتشر کردند. ﺑﺴﻢ ﺍﻟﻠﻪ ﺍﻟﺮﺣﻤﻦ ﺍﻟﺮﺣﯿﻢ […]

رادیو ممسنی:

حمید گنجایش و احسان احسانی در واکنش به زمان برگزاری مسابقات پاراگلایدر ممسنی به صورت مشترک یادداشتی را به شرح زیر منتشر کردند.

“خبر نورآباد یادداشت:حمید گنجایش و احسان احسانی در واکنش به زمان برگزاری مسابقات پاراگلایدر ممسنی به صورت مشترک یادداشتی را به شرح زیر منتشر کردند.

ﺑﺴﻢ ﺍﻟﻠﻪ ﺍﻟﺮﺣﻤﻦ ﺍﻟﺮﺣﯿﻢ
ﺑﺎ سلام و ﺻﻠﻮﺍﺕ ﺑﺮ حضرت ﻣﺤﻤﺪ ﻭ ﺁﻝ ﻣﺤﻤﺪ (ص) ﻭ ﺧﺎﻧﺪﺍﻥ ﭘﺎﮎ ﻭ ﻣﻄﻬﺮﺵ ﻭ ﺑﺎ ﺳﻼﻡ ﻣﺤﻀﺮ ﻣﻘﺪﺱ ﺣﻀﺮﺕ ﻭﻟﯽ ﻋﺼﺮ (ﻋﺞ)

در میان سکوت تمامی مسئولان و همچنین حمایت رسانه ها ، آن هم در سالروز شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و وفات پیامبر اکرم (ص) رکوردی تازه را در آسمان بدفرهنگی ممسنی به ثبت رساندیم و آوازه ی دیگری برای خودمان خلق کردیم!

پرواز پاراگلایدرها در سالروز عزای کریمه اهل بیت(ع) و وفات پیامبر اکرم(ص) و در آستانه شهادت امام رضا (ع) ؛ پرواز در آسمان بی غیرتی، بی تفاوتی و اهانت و تهاجم به فرهنگ منور شیعه بود.

این روزها کل مردم ایران اسلامی، یا داغدار زلزله کرمانشاه است یا عزادار روزهای ماتم و عزای اهل بیت عصمت و طهارت( علیه السلام).

هیچ دینی و مکتبی همچون اسلام و بخصوص شیعه؛ مشوق و مروج ورزش، ورزشکاری، تفریحات و اوقات فراغت سالم نبوده و نیست.

اما اقای مسوول متخصص متعهد در جامعه اسلامی سلام ، بگذار برایت بگویم : وسیله ای را که به آن چتر میگفتی اصطلاحا و به صورت صحیح (بال) نام دارد که معمولی ترین و رایج ترین بال برای پرواز بال کلاس ۱ یا A می باشد که حداقل برای خرید یک بال نرمال با کیفیت ۱۱ تا ۱۳ میلیون تومان باید هزینه کرد، آن یکی را که با انگشت به کودکت نشان میدادی و به آن میگفتی صندلی ، هارنس نام دارد که در بی کیفیت ترین نوع ممکن نزدیک به دو میلیون تومان قیمت دارد، فقط همین قدر برایت بگویم این ورزش سر جمع حداقل بالای ۱۵ میلیون تومان وسایل نیاز دارد و هزینه آموزش آن در سطح مبتدی نزدیک به ۲ میلیون تومان است ؛ و این یعنی حداقل ۱۷ ملیون تومان هزینه آن هم در خوش‌بینانه ترین حالت.

این ها را گفتم که بپرسم آیا واقعاً هدف شما از صدور مجوز لازم برای برپایی چنین کمپین هایی ترویج ورزش گران قیمت پاراگلایدر بود؟ آن هم در ایام شهادت حضرت رسول (ص) و امام حسن مجتبی (ع)؟ به قیمت ترویج بی حجابی؟
ضمنا علیرغم آنچه گفته شد هیچ مسابقه ای هم در کار نبود فقط یک پرواز تفریحی معمولی بود ، نه خبر از تاسک بود نه زمان سنجی در کار بود و نه مسافت سنجی!
جالب تر آنکه در حالی که در هوای سرد و آن هم در ارتفاع بالا و با وزش باد نیاز مبرم به پوشش مناسب و گرم بود ، خانم های ورزشکار این رشته حجابشان حتی از آقایان نیز کمتر بود!

۱. شورای محترم تامین شهرستان ممسنی، فرمانداری محترم ، اداره ورزش و جوانان ممسنی و… همگی مسئول و پاسخگوی این اتفاق ضد اسلامی و برنامه امروز تپه نورالشهدا هستند.
امانت داران خوبی نبودیم! دو شهید گمنام امانت مادران چشم به راهشان بودند نزد ما.

۲. آیا نمی شد و یا نمی توانستند این برنامه سراسر تهاجم فرهنگی را حداقل به روزهای آینده موکول کنند؟!

آسمان ممسنی مبهوت این پرواز زشت مهمانهای ناخوانده بود و ما نیز به نوعی مبهوت سکوت و بی اعتنایی مسئولان ممسنی بودیم و شهدای گمنام هم نگران آینده فرهنگی این شهر و دیار با فرهنگ.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه