رفتن به بالا
  • یکشنبه - 28 آبان 1396 - 20:54
  • کد خبر : ۷۶۷۳
  • مشاهده :  108 بازدید
  • چاپ خبر : بدهکاری ۳۰۰میلیون تومانی شهرداری نوراباد به اوقاف / رادیو ممسنی + عنوان

بدهکاری ۳۰۰میلیون تومانی شهرداری نوراباد به اوقاف / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: عسکری اظهار داشت: اگر بر اساس اصول کارشناسی به موضوع نگاه کنیم بدهکاری شهرداری نوراباد در حال حاضر بیش از سیصد میلیون تومان به اوقاف میباشد و در این خصوص پیگیر موضوع هستیم.شایان ذکر است این مبلغ به ۳۶ میلیون تومان کاهش یافته بود که شهرداری تا کنون نیز پرداخت نکرده است. “خبر […]

رادیو ممسنی:

عسکری اظهار داشت: اگر بر اساس اصول کارشناسی به موضوع نگاه کنیم بدهکاری شهرداری نوراباد در حال حاضر بیش از سیصد میلیون تومان به اوقاف میباشد و در این خصوص پیگیر موضوع هستیم.شایان ذکر است این مبلغ به ۳۶ میلیون تومان کاهش یافته بود که شهرداری تا کنون نیز پرداخت نکرده است.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:بر اساس گزارش های دریافتی، شهرداری نوراباد از زمان تاسیس تا کنون در میدان مشهور به ” دوراهی” تا کنون بدهکاری خود به اداره اوقاف را پرداخت نکرده است.

رئیس اداره اوقاف شهرستان ممسنی نیز ضمن تایید و اعلام این خبربیان داشت: مبلغ بدهکاری شهرداری نزدیک به ۵۶ میلیون تومان بوده و پس از اعتراض این مجموعه و ایجاد تعامل بین نهاد های شهر برای خدمت رسانی به مردم مبلغ فوق به ۳۶ میلیون تومان کاهش یافت که هنوز پرداخت نشده است.

عسکری اظهار داشت: اگر بر اساس اصول کارشناسی به موضوع نگاه کنیم بدهکاری شهرداری در حال حاضر بیش از سیصد میلیون تومان به اوقاف میباشد و در این خصوص پیگیر موضوع هستیم.

با توجه به موارد ذکر شده حال باید دید شهرداری و شورای شهر نوراباد چه نظری در این خصوص خواهند داشت.همچنین از آنجایی که حق وقف چیزی نیست که مربوط به یک نهاد خاص باشد و لازم است باتوجه به نیاز های اعلام شده در وقف نامه هزینه شود و از آنجایی که هدف از تعامل اداره اوقاف و تخفیف به شهرداری همان خدمت رسانی به شهروندان ذکر شده است امید است شهرداری نیز بصورت شفاف مبلغ تخفیف داده شده را در راستای یک طرح عمومی مانند ساخت پارکینگ هزینه کند.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه