رفتن به بالا
  • دوشنبه - 29 آبان 1396 - 20:09
  • کد خبر : ۷۶۸۲
  • مشاهده :  82 بازدید
  • چاپ خبر : اجرای “پل” شهر کوپن چشم انتظار رضایت مردم / رادیو ممسنی + عنوان

اجرای “پل” شهر کوپن چشم انتظار رضایت مردم / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: تنها دلیل احتمال برگشت اعتبار ساخت پل عابر پیاده شهر کوپن وجود شهروندان معارض میباشد و محل هایی نیز انتخاب شده است.از آنجایی که این پروژه با جان فرزندان مردم این شهر سروکار دارد میتوان امیدوار بود که خود مردم نیز نسبت به این موضوع حساس بوده و با وقف زمینی برای احداث […]

رادیو ممسنی:

تنها دلیل احتمال برگشت اعتبار ساخت پل عابر پیاده شهر کوپن وجود شهروندان معارض میباشد و محل هایی نیز انتخاب شده است.از آنجایی که این پروژه با جان فرزندان مردم این شهر سروکار دارد میتوان امیدوار بود که خود مردم نیز نسبت به این موضوع حساس بوده و با وقف زمینی برای احداث این پل همکاری کنند تا با همکاری مردم و مسئولان شاهد احداث این پروژه و راحتی خود شهروندان بخصوص دانش آموزان باشیم.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:پس از انتشار خبری در خصوص احتمال برگشت اعتبار ساخت پل عابر پیاده در شهر کوپن رئیس شورای این شهر در خصوص این مطلب توضیحاتی را ارائه داد.

زحمتکش در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت: برای انتخاب محل تا کنون اقداماتی داشته ایم و در همه موارد معمولا این طرح معارض شخصی داشته و همین امر موجب تعدیل در روند کار شده است و فقط در یک مورد توانستیم رضایت طرف مقابل را جلب کنیم که متاسفانه در حریم ممنوعه بود.

وی عنوان داشت: ما باید حریم ۲۲/۵ متر را رعایت کنیم و به همین دلیل در مواردی که محل مناسب پیدا شد با معارضان طرف شدیم و بر اساس قانون نمیتوانیم بدون رضایت به املاک مردم تعرض کنیم.

زحمت کش درمورد میزان بودجه و عملکرد شورای شهر کوپن بیان داشت: اعتبار به حساب ما واریز نمیشود و فقط انتخاب محل با ما میباشد ولی احتمالا اعتباری حدود ۱۵۰ میلیون تومان برای این پروژه در نظر گرفته شده باشد که احتمال برگشت آن بسیار زیاد است.
وی ادامه داد: در خصوص تعیین محل تا کنون اعضای شورای شهر و شهرداری کوپن کمترین کم کاری نکرده اند و همچنان منتظر همکاری مردم برای جذب بودجه و ساخت پل عابر پیاده هستیم.

به گزارش خبر نوراباد: از آنجایی که این پروژه با جان فرزندان مردم این شهر سروکار دارد میتوان امیدوار بود که خود مردم نیز نسبت به این موضوع حساس بوده و با وقف زمینی برای احداث این پل همکاری کنند تا با همکاری مردم و مسئولان شاهد احداث این پروژه و راحتی خود شهروندان بخصوص دانش آموزان باشیم.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه