رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 1 آذر 1396 - 11:27
  • کد خبر : ۷۶۸۶
  • مشاهده :  96 بازدید
  • چاپ خبر : جهاد و همیاری با همکاری بسیج در منطقه دشمن زیاری / رادیو ممسنی + عنوان

جهاد و همیاری با همکاری بسیج در منطقه دشمن زیاری / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: جمع آوری کمک های مردمی به زلزله زدگان غرب کشور به همراه سوغات معروف بخش دشمن زیاری و کاشت مزارع برای خشکاندن محرومیت با همکاری بسیج در بخش دشمن زیاری. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:در بخش دشمن زیاری بسیج حوزه مقاومت ثاراله با همکاری پایگاه شهید موسوی کلاسیاه اقدام به جمع آوری کمک […]

رادیو ممسنی:

جمع آوری کمک های مردمی به زلزله زدگان غرب کشور به همراه سوغات معروف بخش دشمن زیاری و کاشت مزارع برای خشکاندن محرومیت با همکاری بسیج در بخش دشمن زیاری.
“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:در بخش دشمن زیاری بسیج حوزه مقاومت ثاراله با همکاری پایگاه شهید موسوی کلاسیاه اقدام به جمع آوری کمک های مردمی برای ارسال به زلزله زدگان کرمانشاه نمود.
زلزله گرچه غرب کشور را لرزاند اما این لرزش باعث شد حس نوع دوستی و ترنم محبت به اوج خود برسد. درکمک های مردمی روستای کلاسیاه سوغات ویژه و معروف دشمن زیاری آبغوره نیز به چشم می خورد. این همکاری که تمام اقشار در آن پای کار آمدند زیبا است. جایی که حضور حاج سید علی کرم موسوی از اولین آموزگاران آموزش عشایر فارس که هنوز در جبهه فرهنگی مشغول به فعالیت هستند نیز به چشم می خورد.
در شمال بخش دشمن زیاری پایگاه کربلا روستای دهگپ در طرح محرومیت زدایی بسیج سازندگی اقدام به کاشت بعضی از مزارع دیم برای صاحبان نمود.
حوزه بسیج مقاومت ثاراله به صورت مداوم ومستمر توانسته است تمام طرح های جهادی،علمی،فرهنگی و هنری را درمنطقه دشمن زیاری به اجرا درآورد. این اجرا با حضور پرشور پایگاه ها و بسیجیان منطقه صورت می گیرد.
اقدامات صورت گرفته در راستای حفظ ارزش ها و معنویات در گستره جغرافیایی بخش محروم دشمن زیاری از بهترین هاست.
گزارش از اصغرپارسایی

جهاد و همیاری با همکاری بسیج در منطقه دشمن زیاریجهاد و همیاری با همکاری بسیج در منطقه دشمن زیاریجهاد و همیاری با همکاری بسیج در منطقه دشمن زیاریجهاد و همیاری با همکاری بسیج در منطقه دشمن زیاری

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه