رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 2 آذر 1396 - 15:31
  • کد خبر : ۷۷۰۰
  • مشاهده :  89 بازدید
  • چاپ خبر : تحقق رویای کودکان آسمانی با “آموزش” مقابله با فجایع+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

تحقق رویای کودکان آسمانی با “آموزش” مقابله با فجایع+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: در بازدید انجمن نیکوکاری رویای کودکان آسمانی از روستای شهنه برنامه آموزشی (ایمنی حین وقوع زلزله ) برای دانش آموزان اجرا گردید و به مناسبت هفته کتابخوانی و کمک به دانش آموزان در امر آموزش، کتابهای کمک آموزشی به آنها اهدا گردید تا به صورت امانت در اختیارشان قرار گیرد. “خبر نورآباد“ – […]

رادیو ممسنی:

در بازدید انجمن نیکوکاری رویای کودکان آسمانی از روستای شهنه برنامه آموزشی (ایمنی حین وقوع زلزله ) برای دانش آموزان اجرا گردید و به مناسبت هفته کتابخوانی و کمک به دانش آموزان در امر آموزش، کتابهای کمک آموزشی به آنها اهدا گردید تا به صورت امانت در اختیارشان قرار گیرد.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:انجمن نیکوکاری رویای کودکان آسمانی در راستای اهداف انجمن در کنار بچه های پیش دبستانی تا پنجم ابتدایی روستای شهنه شهرستان رستم روزسه شنبه مورخ (۱۳۹۶/۰۸/۳۰) بازدیدی از دانش آموزان ابتدایی داشت.

در این بازدید همراه با برنامه آموزشی برای آنها (ایمنی حین وقوع زلزله ) و به مناسبت هفته کتابخوانی و کمک به دانش آموزان در امر آموزش کتابهای کمک آموزشی به آنها اهدا گردید تا به صورت امانت در اختیارشان قرار گیرد.

در پایان برنامه اهدا لوازم تحریر ،ساخت کاردستی ، پرسش و پاسخ از آنها ،اهدای جایزه به دانش آموزان برتر و برنامه پذیرایی ازدانش آموزان اجرا گردید.

در این بازدید دهیاری و شورای روستای شهنه همکاری لازم با انجمن نیکوکاری رویای کودکا آسمای را داشتند.

تحقق رویای کودکان آسمانی با
تحقق رویای کودکان آسمانی با

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه