رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 2 آذر 1396 - 19:31
  • کد خبر : ۷۷۰۴
  • مشاهده :  138 بازدید
  • چاپ خبر : تحقق رویای کودکان آسمانی رستم با “آموزش” مقابله با زلزله+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

تحقق رویای کودکان آسمانی رستم با “آموزش” مقابله با زلزله+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: در بازدید انجمن نیکوکاری رویای کودکان آسمانی از روستای شهنه برنامه آموزشی (ایمنی حین وقوع زلزله ) برای دانش آموزان اجرا گردید و به مناسبت هفته کتابخوانی و کمک به دانش آموزان در امر آموزش، کتابهای کمک آموزشی به آنها اهدا گردید تا به صورت امانت در اختیارشان قرار گیرد. “خبر نورآباد“ – […]

رادیو ممسنی:

در بازدید انجمن نیکوکاری رویای کودکان آسمانی از روستای شهنه برنامه آموزشی (ایمنی حین وقوع زلزله ) برای دانش آموزان اجرا گردید و به مناسبت هفته کتابخوانی و کمک به دانش آموزان در امر آموزش، کتابهای کمک آموزشی به آنها اهدا گردید تا به صورت امانت در اختیارشان قرار گیرد.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:انجمن نیکوکاری رویای کودکان آسمانی در راستای اهداف انجمن در کنار بچه های پیش دبستانی تا پنجم ابتدایی روستای شهنه شهرستان رستم روزسه شنبه مورخ (۱۳۹۶/۰۸/۳۰) بازدیدی از دانش آموزان ابتدایی داشت.

در این بازدید همراه با برنامه آموزشی برای آنها (ایمنی حین وقوع زلزله ) و به مناسبت هفته کتابخوانی و کمک به دانش آموزان در امر آموزش کتابهای کمک آموزشی به آنها اهدا گردید تا به صورت امانت در اختیارشان قرار گیرد.

در پایان برنامه اهدا لوازم تحریر ،ساخت کاردستی ، پرسش و پاسخ از آنها ،اهدای جایزه به دانش آموزان برتر و برنامه پذیرایی ازدانش آموزان اجرا گردید.

در این بازدید دهیاری و شورای روستای شهنه همکاری لازم با انجمن نیکوکاری رویای کودکا آسمای را داشتند.

تحقق رویای کودکان آسمانی با
تحقق رویای کودکان آسمانی با
تحقق رویای کودکان آسمانی با
تحقق رویای کودکان آسمانی با
تحقق رویای کودکان آسمانی با
تحقق رویای کودکان آسمانی با

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه