رفتن به بالا
  • شنبه - 4 آذر 1396 - 21:34
  • کد خبر : ۷۷۱۴
  • مشاهده :  137 بازدید
  • چاپ خبر : بیانیه سروان پاسدار امید براتی به مناسبت هفته بسیج / رادیو ممسنی + عنوان

بیانیه سروان پاسدار امید براتی به مناسبت هفته بسیج / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: بی‌تردید تشکیل بسیج مستضعفین از معجزات انقلاب اسلامی و اقدامی تاریخی برای پاسخ به نیازمندی های کشور در هر میدان و بلکه امّت اسلامی به شمار می‌رود. “خبر نورآباد“ – یادداشت:بیانیه سروان پاسدار امید براتی به مناسبت هفته بسیج بدین شرح میباشد: بسمه تعالی_ فرا رسیدن هفته بسیج یادآور یکی از رخدادهای شگرف […]

رادیو ممسنی:

بی‌تردید تشکیل بسیج مستضعفین از معجزات انقلاب اسلامی و اقدامی تاریخی برای پاسخ به نیازمندی های کشور در هر میدان و بلکه امّت اسلامی به شمار می‌رود.

“خبر نورآباد یادداشت:بیانیه سروان پاسدار امید براتی به مناسبت هفته بسیج بدین شرح میباشد: بسمه تعالی_ فرا رسیدن هفته بسیج یادآور یکی از رخدادهای شگرف و مبارکی است که با فرمان معمار و بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) رقم خورد.
بی‌تردید تشکیل بسیج مستضعفین از معجزات انقلاب اسلامی و اقدامی تاریخی برای پاسخ به نیازمندی های کشور در هر میدان و بلکه امّت اسلامی به شمار می‌رود.
بسیج به عنوان یکی از آموزه‌های مکتب اسلام با پیروی از ولایت فقیه و گفتمان انقلاب اسلامی، امروز نقش و کارایی تعیین کننده خود را در صحنه‌های مقابله با تروریست های تکفیری به منصه ظهور رسانیده است، موید این گفتار موفقیت ها و پیروزی های اخیر جبهه مقاومت در مقابل جیره خوران و متوحشین داعش به عنوان فرزندان نامشروع استکبار و مرتجعین منطقه می باشد و در پرتو چنین الگویی کارآمدی است که رهبر خردمند انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) می فرمایند که اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد، چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گردید و الّا هر لحظه باید منتظر حادثه ماند.
نگاه منصفانه و به دور از حبّ و بغض مؤید این حقیقت است که « بسیج » با تمسک به ولایت فقیه و به مدد بصیرت برای ایفای نقش‌های مثبت برای خدمت به مردم و یاری‌بخشی در هنگامه‌ی سخت بلایای طبیعی و زدودن غبار محرومیت از صفحه زندگی شرافت‌مندانه آنان بوده است.
اینجانب به عنوان خادم عزیزان بسیجی در حوزه مقاومت بسیج امام سجاد(ع) سپاه ممسنی، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک این ایام خدمت خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و همه اقشار جامعه خاصه بسیجیان عزیز همچون گذشته تمامی تلاش خود را در راستای ترویج فرهنگ بسیجی، فرهنگ معنویت، شجاعت، غیرت، استقلال، آزادگی و خدمت توأم با ایثار و از خودگذشتگی بکار خواهد گرفت.
سروان پاسدار امید براتی_فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام سجاد(ع)سپاه ممسنی

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه