رفتن به بالا
  • شنبه - 4 آذر 1396 - 22:30
  • کد خبر : ۷۷۱۶
  • مشاهده :  94 بازدید
  • چاپ خبر : قطع گاز یک مدرسه در نوراباد و تحمل چند ساعته سرما / رادیو ممسنی + عنوان

قطع گاز یک مدرسه در نوراباد و تحمل چند ساعته سرما / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: بر اساس گزارش های دریافتی از اولیای دانش آموزانی از مدرسه شهید بازیکوشک اسکان عشایر گاز این مدرسه امروز توسط پیمانکار مربوطه به علت بدهی قطع شد و پس از پرداخت بدهی، اداره گاز و پیمانکار مربوطه مسئولیت وصل مجدد را متوجه دیگری میکرد تا با ورود فرمانداری به موضوع پس از چند […]

رادیو ممسنی:

بر اساس گزارش های دریافتی از اولیای دانش آموزانی از مدرسه شهید بازیکوشک اسکان عشایر گاز این مدرسه امروز توسط پیمانکار مربوطه به علت بدهی قطع شد و پس از پرداخت بدهی، اداره گاز و پیمانکار مربوطه مسئولیت وصل مجدد را متوجه دیگری میکرد تا با ورود فرمانداری به موضوع پس از چند ساعت بلاتکلیفی و تحمل سرما توسط دانش اموزان گاز این مدرسه ساعت ۶ عصر وصل شد.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:بر اساس گزارش های دریافتی از اولیای دانش آموزانی از مدرسه شهید بازیکوشک اسکان عشایر گاز این مدرسه امروز توسط پیمانکار مربوطه به علت بدهی قطع شد.

اما نکته قابل تامل عدم وصل کردن گاز این مدرسه پس از پرداخت بدهی تا بعداز ظهر بوده که پیمانکار این امر را وظیفه اداره گاز و بلعکس اعلام میکنند.

همچنین جدا از تامین چای معلمان از منازل اطراف مدرسه نمیتوان سردرگمی دانش آموزان در این هوای سرد را نادیده گرفت.

شایان ذکر است شایسته نیست دانش اموزان تاوان عدم هماهنگی بین اداره گاز و پیمانکار مربوطه را متحمل شوند.

به گفته یکی از کارکنان این مدرسه پس از مطرح کردن موضوع با فرمانداری و ورود فرماندار به موضوع گاز این مدرسه پس از چند ساعت بلاتکلیفی حدود ساعت ۶ عصر وصل میشود.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه