رفتن به بالا
  • سه شنبه - 16 آذر 1395 - 03:00
  • کد خبر : ۷۷۳
  • مشاهده :  1099 بازدید
  • چاپ خبر : رستمی ها آب مایه حیات را به نمایش گذاشتند+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

رستمی ها آب مایه حیات را به نمایش گذاشتند+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش ندای لر به نقل از روابط عمومی ارشاد رستم نمایش خیابانی آب مایه حیات به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در شهر مصیری اجرا گردید. محقق رییس اداره ارشاد رستم در این باره گفت: ما ضمن آمادگی و بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل به همین مناسبت اجرای تئاتر خیابانی « آب […]

رادیو ممسنی:

به گزارش ندای لر به نقل از روابط عمومی ارشاد رستم نمایش خیابانی آب مایه حیات به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در شهر مصیری اجرا گردید.

محقق رییس اداره ارشاد رستم در این باره گفت: ما ضمن آمادگی و بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل به همین مناسبت اجرای تئاتر خیابانی « آب مایه حیات» را با هدف صرفه جویی در مصرف آب و هشداری به هموطنانمان در جهت درست مصرف کردن این نعمت الهی را اجرا کردیم.

محقق گفت: هدف اداره ارشاد استارت و تعالی کار تئاتر خیابانی است چون به وسیله هنر تئاتر می توانیم خیلی از مسائل اجتماعی، فرهنگی و سیاسی را به مردم بازگو و یادآوری کنیم که بحران وکمبود آب  یکی از مشکلات جامعه ماست که باید خیلی جدی بگیریم.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رستم گفت: این نمایش به کارگردانی سرکار خانم فاطمه حسینی، و بازیگری آقایان پیمان انصاری، صادق نبی زاده و علی اشرافی بود که جا دارد از زحمات این گروه هنری تشکر و قدر دانی نمایم.

۲۰۱۶-۱۰-۲۸-۱۷-۲۴-۵۵۲۰۱۶-۱۰-۲۸-۱۷-۲۶-۲۱۲۰۱۶-۱۰-۲۸-۱۷-۳۱-۰۴

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه