رفتن به بالا
  • دوشنبه - 6 آذر 1396 - 22:57
  • کد خبر : ۷۷۳۹
  • مشاهده :  93 بازدید
  • چاپ خبر : رفع مشکل خانواده محروم و بدون خانه در ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رفع مشکل خانواده محروم و بدون خانه در ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: پس از انتشار خبری در خصوص وضعیت بحرانی یک خانواده در ممسنی مشکل این خانواده با همکاری دو انجمن خیریه مهر دستان علی و عاطفه ها رفع شد. شایان ذکر است این انجمن ها در فکر توانمند سازی این خانواده میباشند که بتوانند از پس امورات زندگی خود برآیند تا امیدوار باشیم که […]

رادیو ممسنی:

پس از انتشار خبری در خصوص وضعیت بحرانی یک خانواده در ممسنی مشکل این خانواده با همکاری دو انجمن خیریه مهر دستان علی و عاطفه ها رفع شد. شایان ذکر است این انجمن ها در فکر توانمند سازی این خانواده میباشند که بتوانند از پس امورات زندگی خود برآیند تا امیدوار باشیم که روزهای خوبی در انتظار این خانواده و دختربچه ی ۴ ساله ی آنها میباشد.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:کمتر از یک ماه گذشته خبری در مورد وضعیت بحرانی یکی از خانواده های نورابادی از پایگاه خبری ” خبر نورآباد” به نقل از پیج اینستاگرامی انجمن خیریه دستان مهر علی منتشر شد.
پس از انتشار این خبر شاهد انتشار گسترده ان در شبکه های اجتماعی و اعلام آمادگی بسیاری از نوع دوستان برای کمک به این خانواده بودیم.

این خانواده سه نفره برای گذران زندگی مجبور میشوند خانه ای نیمه کاره و در حال ساخت را که هیچ امکاناتی اعم از اب و برق و گاز ندارد و عملا درب و پنجره ای نیز ندارد را کف بدون کاشی و سرامیک به مبلغ ماهیانه صد هزار تومان اجاره کنند. پدر خانواده عملا قادر به کار کردن نیست و دارای یک دختر چهارساله نیز میباشند.

اما حال با کمک های دو انجمن خیریه مهر دستان علی و انجمن عاطفه های وضعیت این خانواده تغییر کرده است و کانون گرمی به آنها تقدیم شد.

بر اساس گزارش های دریافتی از مسئول انجمن خیریه مهر دستان علی سرانجام این خانواده محروم در روستای آهنگری از توابع شهرستان ممسنی که محروم از امکانات اولیه زندگی بودند و در وضعیت بسیار نامناسبی با توجه به فصل سرما قرار داشتند بهبود یافته و برای آنها با همکاری و همیاری «انجمن عاطفه ها » خانه ای دو اتاقه دارای سرویس بهداشتی مناسب، آب، برق و گاز در آهنگری برای آنها اجاره شد.

شایان ذکر است اجاره ی ماهیانه منزل جدید این خانواده مبلغ ۱۵۰ هزار تومان در ماه میباشد که مبلغ ۱۰۰هزار تومان از این مبلغ را انجمن عاطفه ها تقبل نموده است و ۵۰ هزار تومان دیگر را انجمن دستان مهر علی (ع).

همچنین یک عدد بخاری جهت گرمایش از طرف انجمن عاطفه ها به این عزیزان اهدا گردید.

به گفته خانم رویا محمدی : این انجمن در فکر توانمند سازی این خانواده میباشد که بتوانند از پس امورات زندگی خود برآیند تا امیدوار باشیم که روزهای خوبی در انتظار این خانواده و دختربچه ی ۴ ساله ی آنها میباشد.

وی اظهار داشت: در این خصوص آماده دریافت همکاری ها و پیشنهادات نوع دوستان میباشیم و نوع دوستان و خیرینی که قصد کمک مالی به این خانواده جهت رفع مشکل ذکر شده را دارند میتوانند مبلغ خود را به شماره حساب ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۲۷۸۵۸ به نام انجمن خیریه دستان مهر علی با شناسه واریز ۲۴۴۶ واریز کنند.
ممسنی” alt=”رفع مشکل خانواده محروم و بدون خانه در ممسنی” style=”border: medium none;”>

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه