رفتن به بالا
  • سه شنبه - 16 آذر 1395 - 03:15
  • کد خبر : ۷۷۵
  • مشاهده :  1093 بازدید
  • چاپ خبر : نورآبادی ها به شعار مرگ بر آمریکا رای مثبت دادند / رادیو ممسنی + عنوان

نورآبادی ها به شعار مرگ بر آمریکا رای مثبت دادند / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: با همت بسیج دانشجویی و اساتید با همکاری دفتر فروهنگ دانشگاه همایش بزرگ استکبارستیزی با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی برگزار گردید. سالن دانشگاه آزاد ممسنی امروز شاهد جوانان وقشر فرهیخته ای بود که در خط مقدم قرار گرفتند ودشمن هر روز برای آنان مانور جنگ های نرم می دهد […]

رادیو ممسنی:

با همت بسیج دانشجویی و اساتید با همکاری دفتر فروهنگ دانشگاه همایش بزرگ استکبارستیزی با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی برگزار گردید.

سالن دانشگاه آزاد ممسنی امروز شاهد جوانان وقشر فرهیخته ای بود که در خط مقدم قرار گرفتند ودشمن هر روز برای آنان مانور جنگ های نرم می دهد اما آنچه امروز در ممسنی به نمایش گذاشته شد تجدید بیعت دانشجویان با نصایح بنیان گذار انقلاب اسلامی و رهبر فرخنده بود.

باری دیگر دانشجویان ممسنی با هر تیپ و مدی در جایگاه خود مقتدر ایستادند وشعار مرگ بر اسرائیل ؟،مرگ بر آمریکا وانگلیس سر دادند.

این برنامه که با حضور فرمانده سپاه ممسنی و رستم،ریاست محترم دانشگاه آزاد و حضور پرشور دانشجویان و اساتید برگزار شد.

درابتدا جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی آغاز و سپس ریاست محترم دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم به حضار،یوم الله۱۳ آبان را یکی از مهم ترین وقایع تاریخ ایران اسلامی برشمردند،وخاطر نشان کردند برنامه های خوبی برای این و روز در نظر گرفته شده است.

 

سرهنگ نصیبی فرمانده محترم سپاه ضمن بیان اهمیت وقایعی که در روز ۱۳ آبان چه پیش از انقلاب و چه بعد از انقلاب اتفاق افتاده بیان داشتند که سردمدار و نقشه ریز و اتاق فکر همه این جریانها آمریکا بوده و آمریکا همیشه خواستار سرکوب ملت های آزادی خواه چه در کشورهای آمریکای جنوبی،اروپا،آفریقا و آسیا بوده و همچنان به این خوی استکباری خود ادامه می دهند.

وی  بیان کرد:که شعار مرگ بر آمریکا شعار راهبردی و استراتژیک سرمشق گرفته شده از ۱۳ آبان ایران اسلامی است و این شعار استکبارستیزی ما ریشه در قرآن دارد و مصداق استکبار آمریکا است و ما باید روشنگری در زمینه وقایع تاریخی کشورمان را داشته باشیم و این نیاز امروز جامعه ماست که می خواهیم تمدن نوین اسلامی را برپا داریم و به آرمانهای انقلاب و امامین انقلاب جامه عمل بپوشانیم.
در پایان بیانیه بسیج دانشجویی و اساتید دانشگاه های ممسنی و رستم قرائت شدکه اساتید و دانشجویان برائت وبیزاری خود را از استکبار و آمریکای جنایتکار با سردادن شعار مرگ بر آمریکا تأیید و اثبات نمودند.

۴۲۵۶۰۵۳۳۳_۱۹۴۷۲۲_۴۸۵۷۰۶۲۱۵۱۳۶۸۷۹۶۸۹۳۴۲۵۶۰۶۱۴۴_۱۹۳۵۳۳_۹۱۸۴۸۰۹۹۰۲۷۶۶۸۸۴۲۱۴۲۵۷۲۴۹۳۰_۲۷۱۲۵_۱۷۱۹۷۹۸۲۲۸۰۹۴۲۷۶۲۱۹۳۴۲۶۲۱۷۵۲۹_۸۸۲۹۷_۱۳۱۳۷۴۴۸۸۶۵۰۱۱۵۷۴۸۷۶۴۲۶۲۳۸۶۳۸_۸۹۵۲۷_۱۵۵۵۸۶۰۰۱۹۱۱۷۳۳۱۲۷۳۱

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه