رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 8 آذر 1396 - 15:40
  • کد خبر : ۷۷۵۶
  • مشاهده :  116 بازدید
  • چاپ خبر : یادواره شهدای دانشجو و مدافع حرم در دانشگاه ازاد ممسنی+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

یادواره شهدای دانشجو و مدافع حرم در دانشگاه ازاد ممسنی+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: امروز به مناسبت هفته بسیج و به همت بسیج دانشجویی شهرستان های ممسنی و رستم یادواره شهدای دانشجو و مدافع حرم با جذابیت خاص و متفاوت از یادواره های یکی دو سال اخیر در دانشگاه ازاد اسلامی شهرستان ممسنی برگزار گردید. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:امروز به مناسبت هفته بسیج و به همت […]

رادیو ممسنی:

امروز به مناسبت هفته بسیج و به همت بسیج دانشجویی شهرستان های ممسنی و رستم یادواره شهدای دانشجو و مدافع حرم با جذابیت خاص و متفاوت از یادواره های یکی دو سال اخیر در دانشگاه ازاد اسلامی شهرستان ممسنی برگزار گردید.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:امروز به مناسبت هفته بسیج و به همت بسیج دانشجویی شهرستان های ممسنی و رستم یادواره شهدای دانشجو و مدافع حرم در دانشگاه ازاد اسلامی شهرستان ممسنی با حضور اکثر مسئولان شهرستان های ممسنی و رستم، دانشج.یان و خانواده معظه شهدا، جانبازان و ایثارگران برگزار گردید.

فضا سازی و برنامه های منظم در این یادواره از نکات مثبت و بارز ان بود و سخنرانی پاسدار اوجی با روایتگری از دوران ۸ سال دفاع مقدس و دفاع از حرمین اهل بیت و دلاورمردی فرزندان ایران در مبارزه با داعش و دیگر گروه های تکفیری و بیان بسیاری از حوادثی که تاکنون برای خیلی ها ناگفته بود و به همراهی تجلیل از خانواده شهدا و اجرای مانوری توسط دانشجویان بسیجی نیز از سری برنامه های اجرا شده در این یادواره بود.

در این یادواره پاسدار اوجی در ابتدای سخنرانی خود نسبت به تمام القاب تمجیدی که مسئولان و سخنرانان قبل از خود در خصوص وی بیان میکردند واکنش نشان داد و همه را تکذیب کرد که خود یکی از درس های مهم برای مسئولین ممسنی و رستم میباشد که مواظب باشند در تله تعریف و تمچید ها به دام نیفتند.

همچنین وی نسبت به چند مورد از بی مهری های انجام گرفته در قبال شهدا اشاره کرد که مهمترین انها جلوگیری از ورود شهدا به دانشگاه ها و و سختگیری حمایت های مالی از رزمنده ها در مبارزه علیه داعش با وجود اختلاس های هزار میلیاردی بود.

وی به نبود تابلو های شهدا در محل نشستن و سخنرانی بود که این مورد از نقاط ضعف این یادواره به حساب می آمد.

اما در کنار همه این موارد و عدم شرکت بسیاری از مسئولین و رفتن زود هنگام تعدادی از مسئولین شاهد یادواره ای متفاوت از یادواره های یکی دو سال اخیر در ممسنی بودیم.

ظرافت فضا سازی در ورودی یادواره و نظم بخصوص این یادواره بسیار متمایز بود که خود گویای زحمت و هماهنگی تیم اجرایی این یادواره میباشد.
در این یادواره به رسم یادبود از خانوادخ معظم شهدا تجلیل به عمل آمد و میتوان شهید ابوذر داوودی را با توجه به اینکه هم شهید مدافع حرم بود و هم شهید دانشجو به عنوان شهید شاخص این یادواره معرفی کرد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه