رفتن به بالا
  • سه شنبه - 16 آذر 1395 - 03:40
  • کد خبر : ۷۷۷
  • مشاهده :  1111 بازدید
  • چاپ خبر : لبخند برلبان علی سامره جاری شد / رادیو ممسنی + عنوان

لبخند برلبان علی سامره جاری شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: مسعود جمشیدی: حال علی سامره معروف به سامره سی ثانیه ای بازیکن سابق تیم استقلال تهران که در حادثه ای در منطقه کوشک یاسوج دچار در رفتگی از ناحیه کتف چپ خود شده بود و برای عمل جراحی به بیمارستان ولیعصر ممسنی منتقل شده پس از عمل خوب و رضایت بخش بوده است. […]

رادیو ممسنی:

مسعود جمشیدی: حال علی سامره معروف به سامره سی ثانیه ای بازیکن سابق تیم استقلال تهران که در حادثه ای در منطقه کوشک یاسوج دچار در رفتگی از ناحیه کتف چپ خود شده بود و برای عمل جراحی به بیمارستان ولیعصر ممسنی منتقل شده پس از عمل خوب و رضایت بخش بوده است. وی در بخش بستری میباشد.

وی در گفتگو با خبرنگار”ما بیان کرد:اینکه سر از بیمارستان ممسنی دراوردیم کار خدا بود و قسمت بود که از مسیر شهرکرد به گچساران ترمز اتوبوس خالی کرد و در واقع خداوند به بیش از ۲۵ نفر رحم کرد و با برخورد به تپه نجات پیدا کردیم.
سامره اظهار داشت: لحظه آخر برای انداختن سنگ زیر چرخ ماشین برای نگه داشتنش خواستم بپرم بیرون از اتوبوس که متاسفانه دست خودم آسیب دید.
سامره از توجه  مردم و مسئولین شهرستان ممسنی به خصوص رئیس سابق شورای اسلامی شهر نوراباد”سید ابوالحسن موسوی” به وضعیت خود ابراز رضایت و خرسندی کرد.

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه