رفتن به بالا
  • یکشنبه - 12 آذر 1396 - 21:00
  • کد خبر : ۷۷۹۲
  • مشاهده :  100 بازدید
  • چاپ خبر : جلسه شورای سلامت وپیشگیری از آسیبهای اجتماعی مدارس ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

جلسه شورای سلامت وپیشگیری از آسیبهای اجتماعی مدارس ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: جلسه هماهنگی مربوط به برنامه های شورای سلامت و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در مدارس بمناسبت هفته پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در مدارس با حضور کارشناس مسوول بهداشت مدارس مرکز بهداشت شهرستان ،مسئولان وسایر کارشناسان آموزش و پرورش در دفتر مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:جلسه هماهنگی مربوط […]

رادیو ممسنی:

جلسه هماهنگی مربوط به برنامه های شورای سلامت و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در مدارس بمناسبت هفته پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در مدارس با حضور کارشناس مسوول بهداشت مدارس مرکز بهداشت شهرستان ،مسئولان وسایر کارشناسان آموزش و پرورش در دفتر مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:جلسه هماهنگی مربوط به برنامه های شورای سلامت و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در مدارس بمناسبت هفته پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در مدارس با حضور کارشناس مسوول بهداشت مدارس مرکز بهداشت شهرستان ،ریاست آموزش و پرورش شهرستان ومعاونین آموزشی،پرورشی ،تربیت بدنی وبهداشت ،حراست وسایر کارشناسان آموزش و پرورش در دفتر مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید.

در این جلسه مقرر گردید که برنامه پیاده روی از خانه تا مدرسه از جلوی درب مرکز بهداشت تا مدرسه ریحانه با حضور ۲ مدرسه دخترانه مقطع متوسطه اول ومسولین مرکز بهداشت وآموزش و پرورش برگزار گردد.

همچنین مقرر گردید که برنامه نمادین تشکیل زنجیره انسانی دانش آموزی در کلیه مدارس با هدف ارتقاء سطح آگاهی دانش آموزان و اهمیت مسئله پیشگیری اجرا گردد.

برگزاری همایش پیشگیری از اعتیاد در بین دانش آموزان مقطع متوسطه دوم از دیگر برنامه های پیش بینی شده میباشد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه