رفتن به بالا
  • یکشنبه - 12 آذر 1396 - 21:12
  • کد خبر : ۷۷۹۴
  • مشاهده :  83 بازدید
  • چاپ خبر : جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ممسنی در محل فرمانداری به ریاست فرماندار شهرستان و با موضوع بر رسی مصوبات جلسه قبل و بهداشت عشایر و روز جهانی ایدز و روز جهانی داوطلبان سلامت و کاهش عرضه و استعمال دخانیات تشکیل گردید. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:جلسه کار گروه سلامت و […]

رادیو ممسنی:

جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ممسنی در محل فرمانداری به ریاست فرماندار شهرستان و با موضوع بر رسی مصوبات جلسه قبل و بهداشت عشایر و روز جهانی ایدز و روز جهانی داوطلبان سلامت و کاهش عرضه و استعمال دخانیات تشکیل گردید.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ممسنی در محل فرمانداری به ریاست فرماندار شهرستان و با موضوع بر رسی مصوبات جلسه قبل و بهداشت عشایر و روز جهانی ایدز و روز جهانی داوطلبان سلامت و کاهش عرضه و استعمال دخانیات تشکیل گردید.

در ابن جلسه پس از بیان أهداف و دستور جلسه و مناسبتهای سلامت در ماه جاری و گرامیداست یاد و خاطره شهدای بسیجی در هفته بسیج و گزارشی از اقدامات و فعالیتهای بهداشت و درمان در پیگیری مصوبات کارگروه سلامت شهرستان خواستار ادامه جلسه شدند.

در ادامه دبیر جلسه نیز گزارش مختصری از پیگیریهای دبیرخانه در نتیجه گیری مطلوب ارائه و سپس مصوبات جلسه گذشته قرائت و متوازیان گزارش خود را ارائه تمدند.

آنگاه فرماندار شهرستان که اخیراً مسئولیت فرمانداری پذیرفته اند با تاکید بر حضور شخص مدیران در جلسات و هماهنگی قبلی در صورت عدم امکان حضور شخص مدیر و پیگیری دلیل عدم حضور مدیران، کاگروه سلامت شهرستان را از تأثیر گزارترین جلسات و مصوبات آن را نیز راهگشا ذکر نموده و با جمع بندی نظرات أعضاء مصوبات را بیان تمودند.

_همکاری بخشداری و دهیاران و شوراهای اسلامی روستایی در خصوص سالم سازی أب شرب منابع آب شرب که تحت پوشش آبفا نیستند.
_ موضوع دفع پسماندهای بهداشتی در مانی و حضور رئیس نظام پزشکی و تصمیم بر برگزاری جلسه اختصاصی و کارشناسی بیشتر جهت تصمیم گیری و اعلام نتیجه
_گزارش کتبی اقدامات ادارات متولی و ارائه به فرمانداری جهت لحاظ شدن در جلسات بعدی
_ملزم کردن بوفه های مدارس به عدم عرضه مواد غذایی غیر مجاز در بوفه های مدارس توسط آموزش و پرورش
_ترمیم شکستگی های لوله های آب رسانی جایدشت توسط اداره آبفا شهری
_موضوع بهداشت عشایر و توجه أمور عشایر به سلامت آب عشایر با توجه به تصمیمات شورای عشایر شهرستان

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه