رفتن به بالا
  • یکشنبه - 12 آذر 1396 - 21:40
  • کد خبر : ۷۷۹۸
  • مشاهده :  73 بازدید
  • چاپ خبر : نمایندگان ادوار بازوی مشورتی گودرزی جز عبدالرضا مرادی / رادیو ممسنی + عنوان

نمایندگان ادوار بازوی مشورتی گودرزی جز عبدالرضا مرادی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: دکتر علی احمدی نماینده مجلس هفتم معتقد است مجمع نمایندگان تصمیم مستقلی ندارد بلکه در حقیقت مشاورین و کمک کنندگان خوبی برای نماینده فعلی هستند. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:جلسات هم اندیشی مجمع نمایندگان ادوار مختلف ممسنی و رستم چند سالی است که به همت وکلای سابق مردم در مجلس برگزار می گردد. […]

رادیو ممسنی:

دکتر علی احمدی نماینده مجلس هفتم معتقد است مجمع نمایندگان تصمیم مستقلی ندارد بلکه در حقیقت مشاورین و کمک کنندگان خوبی برای نماینده فعلی هستند.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:جلسات هم اندیشی مجمع نمایندگان ادوار مختلف ممسنی و رستم چند سالی است که به همت وکلای سابق مردم در مجلس برگزار می گردد.
جلساتی که به منظور کاهش اختلافات طایفه ای و حمایت از نماینده فعلی برگزار می گردد.
دکتر علی احمدی نماینده مجلس هفتم معتقد است مجمع نمایندگان تصمیم مستقلی ندارد بلکه در حقیقت مشاورین و کمک کنندگان خوبی برای نماینده فعلی هستند.
به نظر میرسد گودرزی بتواند از ظرفیت بالا و قدرت سیاسی و همچنین تجربیات نمایندگان ادوار مختلف در سطح منطقه ای و فرا منطقه استفاده کند.

همدلی و همراهی سیاستمداران اصلاح طلب و اصولگرا در کمک به آبادانی منطقه نکته قابل توجه این نشست ها است.

به زعم دکتر احمدی برآیند کلی این نشست ها آنست که : افراد با سلایق و گرایشات سیاسی، علمی و شخصیتی مختلف در جهت منافع شهرستان های ممسنی و رستم دور هم جمع شوند. همچنین کاهش تنش ها و اختلافات طایفه ای از مهم ترین موضوعات این جلسات است.
وکیل مردم در مجلس هفتم افزود :برای حل مشکلات و مسائل منطقه همه دوستان حاضر در جلسه در جهت حمایت و کمک به دکتر گودرزی اعلام آمادگی کرده اند.
امیدواریم با همفکری و همراهی فرزندان ممسنی ورستم گام های موثری در جهت پیشرفت و اعتلای این دو شهرستان برداشته شود.
تهیه و تنظیم :حسنعلی جعفری

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه