رفتن به بالا
  • دوشنبه - 13 آذر 1396 - 23:37
  • کد خبر : ۷۸۰۹
  • مشاهده :  61 بازدید
  • چاپ خبر : روز دانشجو در ممسنی با حضور مسئولان نورابادی/عدم حضور نماینده تا کنون / رادیو ممسنی + عنوان

روز دانشجو در ممسنی با حضور مسئولان نورابادی/عدم حضور نماینده تا کنون / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: برنامه دانشگاه ازاد ممسنی برای روز دانشجو فردا برگزار میشود که به علت عدم تحقق وعده نماینده ممسنی و رستم برای سخنرانی در بین دانشجویان احتمالا از سخنرانان شهرستانی استفاده شود.برنامه دانشگاه پیام نور ممسنی نیز روز ۱۹ آذر این دانشگاه با اجرای چند برنامه متفاوت و با حضور مسئولان شهرستانی برگزار میگردد […]

رادیو ممسنی:

برنامه دانشگاه ازاد ممسنی برای روز دانشجو فردا برگزار میشود که به علت عدم تحقق وعده نماینده ممسنی و رستم برای سخنرانی در بین دانشجویان احتمالا از سخنرانان شهرستانی استفاده شود.برنامه دانشگاه پیام نور ممسنی نیز روز ۱۹ آذر این دانشگاه با اجرای چند برنامه متفاوت و با حضور مسئولان شهرستانی برگزار میگردد و به احتمال زیاد سرپرست فرمانداری، امام جمعه شهرستان و فرمانده سپاه ممسنی سخنرانان این مراسم باشد.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:۱۶ آذر، روز دانشجو در کشور ایران را میتوان نقطه عطف روشنگری و ترویج گفتمان و تحلیل گری بخصوص در زمینه های سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی در بین دانشجویان دانست و در این مورد نیز دانشگاه های مختلف کشور سعی در جذب افراد مطرح کشوری بخصوص در حوزه سیاست دارند تا بتوانند با ایجاد فضای مناسب ، شرایط روشنگری و قوه تحلیل را در بین این قشر افزایش داده و به نوعی سمبل بیداری در بین قشر دانشجو از روز دانشجو نشات میگیرد.

شهرستان ممسنی نیز در مواردی روزگار خوبی را در دانشگاه های خود بخصوص دانشگاه ازاد داشت و با همت تشکل های دانشجویی بسیج و اندیشه سازان جوان برنامه های متفاوتی برگزار گردید.

اما با تغییر ساختار و دلایل تقریبا نامعلوم فضای روز دانشجوی دو دانشگاه ازاد و پیام نور ممسنی امسال از این نظر سرد است.
برنامه دانشگاه ازاد ممسنی برای روز دانشجو فردا برگزار میشود که به علت عدم تحقق وعده نماینده ممسنی و رستم برای سخنرانی در بین دانشجویان احتمالا از سخنرانان شهرستانی استفاده شود.

یک مبع آگاه در این خصوص به خبرنگار ما گفت: قبلا با نماینده شهرستان هماهنگی شده بود ولی وی اخیرا گفته است که جای دیگری برای سخنرانی دعوت شده است و باید دید وی خود را برای این برنامه به فرزندان ممسنی میرساند یا نه.

این منبع اگاه در خصوص دعوت از سخنرانان کشوری گفت: در این مورد نیاز به هماهنگی با شورای تامین و رعایت چارچوبی خاص دارد.

در خصوص برنامه دانشگاه پیام نور ممسنی نیز روز ۱۹ آذر این دانشگاه با اجرای چند برنامه متفاوت و با حضور مسئولان شهرستانی برگزار میگردد و به احتمال زیاد سرپرست فرمانداری، امام جمعه شهرستان و فرمانده سپاه ممسنی سخنرانان این مراسم باشد.

اما جدا از همه این موارد باید بدانیم که ایجاد فضای مناسب برای روشنگری با حضور سخنرانان مطرح کشوری یا استانی بی احترامی به شخصیت های شهرستانی نیست و به معنای انتخاب گزینشی سخنرانان نمیتوان ان را تلقی کرد چرا که مسئولان شهرستانی در دیگر مراسم های دانشگاهی توان و مهلت حضور و سخنرانی را دارند.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه