رفتن به بالا
  • سه شنبه - 14 آذر 1396 - 22:27
  • کد خبر : ۷۸۳۰
  • مشاهده :  69 بازدید
  • چاپ خبر : پیگیری رفع مشکل اب شرب عشایر و چند روستا در ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

پیگیری رفع مشکل اب شرب عشایر و چند روستا در ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: آبفای روستایی متعهد شد در مسیر شبکه و حسب درخواست امور عشایر چند علمک و انشعاب جهت استفاده عشایر در اختیار اداره موصوف قرار دهد که این اقدام تسریع در سرعت آبرسانی و صرفه جویی در ماشین آلات و استفاده بهینه از نیروی انسانی و تانکرهای آبرسانی را در پی خواهد داشت. “خبر […]

رادیو ممسنی:

آبفای روستایی متعهد شد در مسیر شبکه و حسب درخواست امور عشایر چند علمک و انشعاب جهت استفاده عشایر در اختیار اداره موصوف قرار دهد که این اقدام تسریع در سرعت آبرسانی و صرفه جویی در ماشین آلات و استفاده بهینه از نیروی انسانی و تانکرهای آبرسانی را در پی خواهد داشت.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:همچنین پیرو مصوبه نشست شورای عشایری شهرستان ممسنی که در مورخه ۱۵/۸/۹۶ با حضور بهرامی مدیرکل امور عشایر استان و قائم مقام آبفای روستایی استان در محل فرمانداری برگزار گردید.
فرامرزی سرپرست فرمانداری به اتفاق روسای امور عشایر و آبفای روستایی از چاه آب شرب واقع در روستای کتنان بازدید کردند.

فرامرزی ضمن تاکید بر مرتفع نمودن آب شرب مجموعه روستاهای جونگان از توابع بخش مرکزی و روستاهای بخش سربند و زیربند ماهور میلاتی از ادارات مربوطه خواست هر چه سریعتر در جهت انعقاد قرارداد و تفاهم نامه موضوع انتقال مالکیت چاه به نام آبفای روستایی اقدام کنند.

وی گفت: در صورت اجرایی شدن این مصوبه مشکل آب شرب مجموعه یاد شده به کلی مرتفع میشود.

آبفای روستایی نیز متعهد شد در مسیر شبکه و حسب درخواست امور عشایر چند علمک و انشعاب جهت استفاده عشایر در اختیار اداره موصوف قرار دهد که این اقدام تسریع در سرعت آبرسانی و صرفه جویی در ماشین آلات و استفاده بهینه از نیروی انسانی و تانکرهای آبرسانی را در پی خواهد داشت.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه