رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 16 آذر 1396 - 00:35
  • کد خبر : ۷۸۵۲
  • مشاهده :  85 بازدید
  • چاپ خبر : بیرون کردن تماشاگران مرد از استادیوم ممسنی نتیجه بی تدبیری / رادیو ممسنی + عنوان

بیرون کردن تماشاگران مرد از استادیوم ممسنی نتیجه بی تدبیری / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: بر اساس گزارش های دریافتی مدتی پس از شروع بازی بانوان در سری زیرگروه فوتبال بانوان کشور در ممسنی ،تماشاگران مرد که تعدادی از آنها نیز همراهان بانوان فوتبالیست بوده اند را از استادیوم بیرون میکنند که با واکنش لفظی همراهان فوتبالیست ها نیز همراه بوده است.بر اساس قانون منعی برای حضور اقایان […]

رادیو ممسنی:

بر اساس گزارش های دریافتی مدتی پس از شروع بازی بانوان در سری زیرگروه فوتبال بانوان کشور در ممسنی ،تماشاگران مرد که تعدادی از آنها نیز همراهان بانوان فوتبالیست بوده اند را از استادیوم بیرون میکنند که با واکنش لفظی همراهان فوتبالیست ها نیز همراه بوده است.بر اساس قانون منعی برای حضور اقایان در این رده سنی وجود ندارد.

“خبر نورآباد سرویس ورزشی:در اولین روز از سری مسابقات زیرگروه فوتبال بانوان کشور به میزبانی شهرستان ممسنی پس از کش و قوس هاس فراوان در خصوص ورود اقایان به استادیوم برای مشاهده بازی و یا عدم تحقق این امر شاهد حضور تعدادی اقا از جمله اعضای شورای شهر و سرپرست فرمانداری برای مشاهده این بازی بودیم.

بر اساس گزارش های دریافتی مدتی پس از شروع بازی تماشاگران مرد که تعدادی از آنها نیز از همراهان بانوان فوتبالیست بوده اند را از استادیوم بیرون میکنند که با واکنش لفظی همراهان فوتبالیست ها نیز همراه بوده است.

فرامرزی سرپرست فرمامداری ممسنی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: اساس این اتفاق بی تدبیری در روند اجرای مسابقات و نحوه اطلاع رسانی ها برای شرکت یا عدم شرکت اقایان برای تماشای بازی هست.

وی عنوان کرد: هر رخدادی در شهرستان باید با هماهنگی شورای تامین باشد ولی به علت عدم هماهنگی و انتشار اطلاعیه های مختلف شاهد حضور تعدادی اقا برای مشاهده بازی بودیم و از آنجایی که تصمیم شورای تامین مبنی بر عدم حضور اقایان بود از حضور تماشاگران امروز نیز ممانعت به عمل امد و از استادیوم خارج شدند.

وی در خصوص همراهان بازیکنان اظهار داشت: شناخت همراهان دشوار بود در وضعیت امروز و این اقدام باید با صدور کارت یا بلیط از سوی اداره ورزش انجام میشد.

فرامرزی در ادامه گفت: من نیز از استادیوم خارج شدم تا منع ورود اقایان برای همه رعایت شده باشد.
وی در مورد احتمال موافقت با حضور تماشاگران مرد در بازی های روزهای اخیر بیان داشت: بر اساس تصمیم شورای تامین حضور در استادیوم فقط برای خانم ها بلامانع است.

علی احمدی رئیس شورای شهر نیز در این خصص بیان داشت: ابتدا قرار بود ورود برای تماشاگران مرد نیز ازاد باشد و امروز نیز عده ای حضور یافتند ولی ناگهان دیدیم که انها به بیرون هدایت شدند و نمیدانم که این تصمیم و دستور از طرف چه کسی صادر شده است.

بر اساس موارد فوق میتوان ریشه و اساس این عدم هماهنگی را در اداره ورزش و نبود چارچوب ارتباطی مناسب بین رئیس این اداره و مجموعه زیر دست ان دانست، چرا که حضور اقایان در این سری از مسابقات از نظر قانونی بلامانع میباشد و همه میدانند که این قانون یکی از سخت ترین موارد خاص برای تصویب در کشور میباشد و قاعدتا تصویب ان در این رده سنی حتما از سوی مسئولین ارشد و رده بالا در کشور از نظر های مختلف مورد بررسی قرار گرفته است.

اما اینکه رئیس اداره ورزش و جوانان ممسنی حضور اقایان را تکذیب میکند و در خصوص شفاف سازی مثل گذشته سکوت کرده جای سوال دارد و باید دید وی نظر شخصی خود را تحمیل کرده است یا افرادی در تصمیم گیری وی دخالت داشته اند.

همچنین به گفته یکی از مسئولان ، برای منع ورود اقایان به این سری از مسابقات باید توسط حراست اداره کل استان به هیات فوتبال ابلاغ شود که این امر نیز محقق نشده است.

ممسنی نتیجه بی تدبیری” alt=”بیرون کردن تماشاگران مرد از استادیوم ممسنی نتیجه بی تدبیری” style=”border: medium none;”>
ممسنی نتیجه بی تدبیری” alt=”بیرون کردن تماشاگران مرد از استادیوم ممسنی نتیجه بی تدبیری” style=”border: medium none;”>

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه