رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 16 آذر 1396 - 14:06
  • کد خبر : ۷۸۵۸
  • مشاهده :  53 بازدید
  • چاپ خبر : اقای گنجایش مشخص کنید شما چه کاره اید؟ / رادیو ممسنی + عنوان

اقای گنجایش مشخص کنید شما چه کاره اید؟ / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: اقای گنجایش مشخص کنید که شما چه کاره اید ؟؟ و بگویید چطور اوضاع و احوالات شهرداری ها برایتان مهم شد که نگران شهرداری ها و افکار عموم می باشید ؟؟ “خبر نورآباد“ – یادداشت:وحید طاهری از شهروندان شهر خومه زار در واکنش به نامه حمید گنجایش به شهردار خومه در راستای انتشار […]

رادیو ممسنی:

اقای گنجایش مشخص کنید که شما چه کاره اید ؟؟ و بگویید چطور اوضاع و احوالات شهرداری ها برایتان مهم شد که نگران شهرداری ها و افکار عموم می باشید ؟؟

“خبر نورآباد یادداشت:وحید طاهری از شهروندان شهر خومه زار در واکنش به نامه حمید گنجایش به شهردار خومه در راستای انتشار وعده های جعفری برای خومه زاری های موفق در کنور ۹۷ واکنش نشان داد و خطاب به وی یادداشتی به شرح زیر منتشر کرده است.
اگر تشویق یکی از زیباترین واژه‌های ساخت بشر نیست بدون شک یکی از تأثیرگذارترین آنان است.
به اعتقاد بسیاری از کارشناسان تربیتی، تشویق و پاداش از مهم‌ترین انگیزه‌های پیشبرد تعلیم و تربیت است و در رسیدن انسان‌ها به آرزوهایشان بسیار تأثیرگذار است.
در ابتدا به عرض جنابتان می رسانم موضوع تشویق پشت کنکوری های محترم و عزیز خومه زار را جناحی توصیف نموده اید.
تفکر خود را به اهل قلم، اندیشه و دلسوزان نظام و انقلاب اسلامی تعمیم داده اید و گویا امواج و نگرانی ها در ذهنتان به راه افتاده.
در عجبم از این همه برکات قرآن و صفحات نورانی آن چرا چشمان مبارکتان این آیه را ندیده ؟:
«خداوند در قرآن کریم به پیامبر می‌فرماید که «ای پیامبر از تو درباره روح می‌پرسند و بگو که روح از آن پروردگار من است…» (آیه ۸۵ سوره اسراء)و این بدان معنی است، انسان که جانشین خداوند روی زمین است از روحی ساخته شده که شایسته رشد، تکامل و تعالی است و این رشد و تکامل میسر نمی‌گردد مگر اینکه اسباب و لوازم آن فراهم شده باشد و این هم با تشویق، ترغیب و اقدام‌های اثباتی امکان‌پذیر است.»
و اینکه مطرح نموده اید : چرا به چنین وعده ای روی آورده اید که خود از عجایب و غرایب عصر و زمانه است ، عارضم خدمتتان دلیلی بالاتر از تشویق برای تحصیل نیست.
افزون بر افاضات فرموده عنایت نموده و مشخص کنید که شما چه کاره اید ؟؟ و بگویید چطور اوضاع و احوالات شهرداری ها برایتان مهم شد که نگران شهرداری ها و افکار عموم می باشید ؟؟
چرا که ما شهروندان خومه زار درگذر از تایید موضوع، به شهردارمان افتخار می کنیم باشد تا خداوند خود بین حق و باطل قضاوت کند.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه