رفتن به بالا
  • شنبه - 18 آذر 1396 - 20:55
  • کد خبر : ۷۸۹۷
  • مشاهده :  141 بازدید
  • چاپ خبر : صعود فوتبال بانوان ممسنی به لیگ برتر فوتبال کشور / رادیو ممسنی + عنوان

صعود فوتبال بانوان ممسنی به لیگ برتر فوتبال کشور / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی گفت: تیم شریف بتن این شهرستان که به عنوان تنها نماینده فارس در لیگ زیرگروه کشور شرکت کرد موفق شد با درخشش در این رقابت ها، به لیگ برتر زیر ۱۵ سال ایران راه یابد. “خبر نورآباد“ – سرویس ورزشی:فاضل صفری با اعلام این خبر اظهار […]

رادیو ممسنی:

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی گفت: تیم شریف بتن این شهرستان که به عنوان تنها نماینده فارس در لیگ زیرگروه کشور شرکت کرد موفق شد با درخشش در این رقابت ها، به لیگ برتر زیر ۱۵ سال ایران راه یابد.

“خبر نورآباد سرویس ورزشی:فاضل صفری با اعلام این خبر اظهار داشت: تیم بانوان شریف بتن با پیروزی پرگل ۴ بر صفر برابر پارس جنوبی جم، صعود خود را به لیگ برتر کشور قطعی کرد.

وی خاطرنشان کرد: در این دیدار برای تیم بتن شریف ممسنی، ندا افتخاری در دقیقه ۵۰ و زهرا جوانمردی در دقیقه ۵۵ گل زنی کردند و فاطمه راستگو در دقیقه ۶۶ توپ را در ضربه پنالتی وارد دروازه حریف کرد و بازیکن شماره ۱۳ تیم پارس جنوبی جم نیز در دقیقه ۲۵ دروازه تیم خود را باز کرد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی افزود: شاگردان میترا خلفی با صعود به لیگ برتر فوتبال کشور، مهمترین افتخار ورزشی این شهرستان را رقم زدند.

صفری تاکید کرد: در این پیکارها، تیم ایراندخت اصفهان نیز موفق شد پارس جنوبی جم را شکست دهد و به لیگ برتر کشور راه یابد.

وی با بیان اینکه تیم خوزستان به دلیل عدم ارسال مدارک کافی بازیکنان خود، از دور رقابت ها کنار رفتند، تصریح کرد: این دوره از مسابقات به مدت سه روز با حضور تیم های شریف بتن ممسنی، پارس جم جنوبی و ایراندخت اصفهان به میزبانی نورآباد ممسنی برگزار شد.

منبع: ایپنا

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه