رفتن به بالا
  • شنبه - 18 آذر 1396 - 21:08
  • کد خبر : ۷۸۹۹
  • مشاهده :  78 بازدید
  • چاپ خبر : رستم؛میزبان جشنواره شعر قرآن و عترت/ ۲۰ آذرماه؛ آخرین مهلت ارسال آثار / رادیو ممسنی + عنوان

رستم؛میزبان جشنواره شعر قرآن و عترت/ ۲۰ آذرماه؛ آخرین مهلت ارسال آثار / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: محقق با تصریح اینکه اطلاع‌رسانی و فراخوان این جشنواره را در اختیار کلیه مسئولان انجمن اهل قلم شهرستان‌های استان فارس قرار داده شده است، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره را ۲۰ آذرماه جاری اعلام کرد. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:رحمان محقق، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رستم با […]

رادیو ممسنی:

محقق با تصریح اینکه اطلاع‌رسانی و فراخوان این جشنواره را در اختیار کلیه مسئولان انجمن اهل قلم شهرستان‌های استان فارس قرار داده شده است، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره را ۲۰ آذرماه جاری اعلام کرد.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:رحمان محقق، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رستم با اشاره به برپایی دومین هفته قرآن و عترت در استان فارس گفت: در این هفته ۲۵ جشنواره قرآن و عترت به میزبانی ۷ شهرستان استان فارس برگزار خواهند شد که شهرستان رستم یکی از این شهرستان‌هاست.

وی با بیان اینکه این شهرستان میزبان جشنواره شعر قرآن و عترت است، گفت: با توجه به اینکه یکی از مهم‌ترین وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه به قرآن و عترت و برنامه‌ریزی و تلاش برای رشد و گسترش فعالیت‌های مربوط به آموزه‌های قرآنی- دینی در تمام سطوح جامعه است از این رو ما قصد داریم این رسالت مهم را به زبان شعر و توسط شاعران در این جشنواره اجرا کنیم.

محقق اظهار کرد: با توجه به پتانسیل و ظرفیت بالایی که شاعران ما دارند و کسب عناوین و رتبه‌هایی که شاعران ما در جشنواره‌های استانی و منطقه‌ای به‌دست آورده‌اند، در سفری که مدیر کل ارشاد فارس به این شهرستان داشتند تقاضای یک جشنواره شعر استانی از طرف انجمن اهل قلم به ایشان پیشنهاد شد که در نهایت توانستیم میزبانی این جشنواره را به دست آوریم.

رئیس اداره ارشاد شهرستان رستم یادآور شد: با توجه به ایمان، تعهد و عشق و علاقه به کتاب آسمانی قرآن مجید و همچنین ارادت قلبی به اهل بیت عصمت و طهارت که ما از تمامی شاعران استان فارس سراغ داریم، به یاری خدا استقبال خوبی از این جشنواره خواهد شد، کما اینکه نزدیک به دو هفته از اطلاع‌رسانی جشنواره هنوز نگذشته چندین اثر به دبیرخانه ما ارسال شدکه نوید خوبی خواهدداشت.

وی با تصریح اینکه اطلاع‌رسانی و فراخوان این جشنواره را در اختیار کلیه مسئولان انجمن اهل قلم شهرستان‌های استان فارس قرار داده شده است، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره را ۲۰ آذرماه جاری اعلام کرد.

محقق بیان کرد: شاعران سراسر استان می‌توانند آثار خود را به صورت فایل word به دو صورت کتاب یا مجموعه شعر(حداقل ۲۵ شعر) حتی اگر در دست چاپ یا چاپ نشده باشد مورد تایید این دبیرخانه است و یا به صورت تک اثر هر شاعر از ۲ تا ۵ شعر می‌تواند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.quranfars.com با تکمیل فرم ثبت نام و شرکت در جشنواره و بارگزاری متن شعر (قسمت شعر فراخوان) آثار خود را ارسال کند.

رئیس اداره ارشاد شهرستان رستم در پایان گفت: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به شماره‌های ۰۷۱۴۲۶۴۴۹۰۱ اداره ارشاد رستم و همراه ۰۹۱۷۸۱۳۶۲۱۶ تماس حاصل کنند.
منبع: ایکنا

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه