رفتن به بالا
  • دوشنبه - 20 آذر 1396 - 08:36
  • کد خبر : ۷۹۰۹
  • مشاهده :  51 بازدید
  • چاپ خبر : مجمع نمایندگان ادوار بازوی مشورتی دکتر گودرزی است / رادیو ممسنی + عنوان

مجمع نمایندگان ادوار بازوی مشورتی دکتر گودرزی است / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: جلسات هم اندیشی مجمع نمایندگان ادوار مختلف ممسنی و رستم چند سالی است که به همت وکلای سابق مردم در مجلس برگزار می گردد .جلساتی که به منظور کاهش اختلافات طایفه ای و حمایت از نماینده فعلی برگزار می گردد جلسات هم اندیشی مجمع نمایندگان ادوار مختلف ممسنی و رستم چند سالی است […]

رادیو ممسنی:

جلسات هم اندیشی مجمع نمایندگان ادوار مختلف ممسنی و رستم چند سالی است که به همت وکلای سابق مردم در مجلس برگزار می گردد .جلساتی که به منظور کاهش اختلافات طایفه ای و حمایت از نماینده فعلی برگزار می گردد

جلسات هم اندیشی مجمع نمایندگان ادوار مختلف ممسنی و رستم چند سالی است که به همت وکلای سابق مردم در مجلس برگزار می گردد .جلساتی که به منظور کاهش اختلافات طایفه ای و حمایت از نماینده فعلی برگزار می گردد .
به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,دکتر علی احمدی نماینده مجلس هفتم معتقد است مجمع نمایندگان تصمیم مستقلی ندارد بلکه در حقیقت مشاورین و کمک کنندگان خوبی برای نماینده فعلی هستند .
به نظر میرسد گودرزی بتواند از ظرفیت بالا و قدرت سیاسی و همچنین تجربیات نمایندگان ادوار مختلف در سطح منطقه ای و فرا منطقه استفاده کند .

همدلی و همراهی سیاستمداران اصلاح طلب و اصولگرا در کمک به آبادانی منطقه نکته قابل توجه این نشست ها است.
به زعم دکتر احمدی برآیند کلی این نشست ها آنست که : افراد باسلایق و گرایشات سیاسی، علمی و شخصیتی مختلف در جهت منافع شهرستان های ممسنی و رستم دور هم جمع شوند. همچنین کاهش تنش ها و اختلافات طایفه ای از مهم ترین موضوعات این جلسات است.
وکیل مردم در مجلس هفتم افزود : برای حل مشکلات و مسائل منطقه همه دوستان حاضر در جلسه در جهت حمایت و کمک به دکتر گودرزی اعلام آمادگی کرده اند .

مجم نمایندگان ادوار ممسنی و رستم
امیدواریم با همفکری و همراهی فرزندان ممسنی ورستم گام های موثری در جهت پیشرفت و اعتلای این دو شهرستان برداشته شود .

تهیه و تنظیم :حسنعلی جعفری

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه