رفتن به بالا
  • یکشنبه - 1 بهمن 1396 - 01:05
  • کد خبر : ۸۴۹۴
  • مشاهده :  58 بازدید
  • چاپ خبر : لازم است نگاه جامعه به فرد معتاد تغییر کند / رادیو ممسنی + عنوان

لازم است نگاه جامعه به فرد معتاد تغییر کند / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رستم روز چهارشنبه با حضور حسینی فرماندار شهرستان و اعضاء شورای شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رستم روز چهارشنبه با حضور حسینی فرماندار شهرستان و اعضاء شورای شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد. فرماندار […]

رادیو ممسنی:

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رستم روز چهارشنبه با حضور حسینی فرماندار شهرستان و اعضاء شورای شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رستم روز چهارشنبه با حضور حسینی فرماندار شهرستان و اعضاء شورای شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
فرماندار شهرستان رستم با بیان اینکه جوانان سرمایه های ملی هستند که باید در مسیر توسعه کشور از آنان استفاده شود اظهار داشت: دشمنان به صورت مستمر و پیوسته با ایجاد برنامه های مبتذل فرهنگی و همچنیین تولید انواع مواد مخدر جدید به دنبال تخریب و انحراف جوانان کشور هستند.
حسینی افزود : کشور اگر نیروی انسانی متخصص، متعهد و مجرب نداشته باشد نخواهد توانست در مسیر توسعه حرکت کند.
وی معتادان را افرادی گرفتار و بیمار درد اعتیاد دانست و افزود: نگاه عمومی جامعه به فرد معتاد باید از حالت فعلی به حالت بیمار تغییر کند تا این افراد بتوانند به راحتی به جامعه، کار و کانون گرم خانواده خود بازگردند.
حسینی خاطر نشان کرد: سازمان بهزیستی بنا به وظیفه ذاتی خود و با استفاده از ظرفیت سایر ادارات باید زیرساخت های لازم را برای بازگشت معتادان بهبود یافته به جامعه فراهم کند.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه