رفتن به بالا
  • شنبه - 19 اسفند 1396 - 04:15
  • کد خبر : ۸۶۳۴
  • مشاهده :  269 بازدید
  • چاپ خبر : دختران ممسنی بر قله ژیمناستیک فارس+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

دختران ممسنی بر قله ژیمناستیک فارس+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: در این رقابتها نگین زارع خفری در گروه سنی زیر ۱۳ سال توانست دو مدال طلا در بخش حرکات زمینی و پرش خرک کسب کند و همچنین یگانه شفیعی یکی دیگر از ژیمناستهای ما توانست در گروه سنی بالای ۱۳ سال در بخش پرش خرک به مقام سومی برسد و صاحب گردن آویز […]

رادیو ممسنی:

در این رقابتها نگین زارع خفری در گروه سنی زیر ۱۳ سال توانست دو مدال طلا در بخش حرکات زمینی و پرش خرک کسب کند و همچنین یگانه شفیعی یکی دیگر از ژیمناستهای ما توانست در گروه سنی بالای ۱۳ سال در بخش پرش خرک به مقام سومی برسد و صاحب گردن آویز برنز شود.

“خبر نورآباد  سرویس ورزشی:دختران ژیمناستیک کار ممسنی در مسابقات ژیمناستیک قهرمانی استان فارس گرامیداشت دهه پرفروغ فجر خوش درخشیدند.

پوریا مرادی رئیس هیات ژیمناستیک شهرستان ممسنی در این خصوص گفت:دختران ژیمناستیک کار ممسنی توانستند برای اولین بار در طول تاریخ ژیمناستیک شهرستان در مسابقات قهرمانی استان مدال کسب کنند.

برای این مسابقات ما دو تن از دختران خود را به عنوان نماینده شهرستان به این رقابتها اعزام کردیم و توانستند پس از رقابت با حریفان خود دو مدال طلا و یک برنز کسب کنند.

رقابت با شهرستانهایی که سالهاست سالن اختصاصی ژیمناستیک دارند و سابقه طولانی در این ورزش دارند کار راحتی نیست اما دختران ممسنی ثابت کردند که یاری مقابله با روزهای سخت را دارند و فقط باید به آنها فرصت داد.

وی ادامه داد: در این رقابتها نگین زارع خفری در گروه سنی زیر ۱۳ سال توانست دو مدال طلا در بخش حرکات زمینی و پرش خرک کسب کند و همچنین یگانه شفیعی یکی دیگر از ژیمناستهای ما توانست در گروه سنی بالای ۱۳ سال در بخش پرش خرک به مقام سومی برسد و صاحب گردن آویز برنز شود.

مرادی رئیس هیات ژیمناستیک شهرستان ممسنی در خصوص نحوه اعزام دختران به این رقابتها افزود:اعزام دختران به مسابقات استانی کار بسیار بسیار دشواری هست که می بایست تمام جوانب را در نظر گرفت تا مشکلی پیش نیاید که شرمنده خانواده ها و مردم شهرستان شویم.

در بحث هزینه های اعزام این مسابقات باید عنوان کنم که این دختران چون در باشگاه ورزشی پوریای ولی فعالیت دارند و مدیر این باشگاه نیز بنده حقیر می باشم بخاطر اینکه نام شهرستان بر بلندای ژیمناستیک فارس بدرخشد تمامی هزینه های این تیم رو متقبل شدم تا دختران شهرستان ممسنی از ورزش کردن و بروز تواناییهایشان سرافکنده نگردند و انشاالله شاهد موفقیتهای بیشتر بانوانمان در زمینه های ورزشی شویم تا مراحل پیشرفت شهرستانمان فراهم گردد.

در پایان جا دارد از زحمات چندیدن ساله تمامی مربیان خانم ژیمناست در سطح شهرستان تشکر و قدردانی نمایم و یک تشکر ویژه هم از سرکارخانم مریم قربانی مربی و سرکار خانم شهین طباطبایی سرپرست تیم اعزامی که نهایت همکاری را داشتند و همچنین خانم ها فاطمه میرزایی و الهه منصوری از مربیان فعال و قدیمی شهرستان و همچنین آقای برهان احمدی که از فرهنگیان ، مربیان و همچنین دبیر هیات ژیمناستیک شهرستان ممسنی هستند و صادقانه برای این ورزش مادر زحمت میکشند نهایت تشکر و قدردانی را به عمل آوریم.

ممسنی بر قله ژیمناستیک فارس+تصاویر” alt=”دختران ممسنی بر قله ژیمناستیک فارس+تصاویر” style=”border: medium none;”>
ممسنی بر قله ژیمناستیک فارس+تصاویر” alt=”دختران ممسنی بر قله ژیمناستیک فارس+تصاویر” style=”border: medium none;”>
ممسنی بر قله ژیمناستیک فارس+تصاویر” alt=”دختران ممسنی بر قله ژیمناستیک فارس+تصاویر” style=”border: medium none;”>
دختران ممسنی بر قله ژیمناستیک فارس+تصاویر

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه