رفتن به بالا
  • دوشنبه - 21 اسفند 1396 - 12:32
  • کد خبر : ۸۸۲۵
  • مشاهده :  110 بازدید
  • چاپ خبر : اجاره پیاده رو در ممسنی برای درآمدزایی شهرداری+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

اجاره پیاده رو در ممسنی برای درآمدزایی شهرداری+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: شهردار نورآباد در این خصوص عنوان کرد: محل فعالیت ماهی فروشان را اجاره داده و اجاره این مقدار از پیاده رو در راستای درآمد زایی شهرداری بوده و از آنجایی که چه شهرداری بخواهد چه نخواهد این دستفروشان در شهر حاضر میشوند بهتر است شهرداری به فکر درآمدزایی خود باشد.وی در خصوص برخورد […]

رادیو ممسنی:

شهردار نورآباد در این خصوص عنوان کرد: محل فعالیت ماهی فروشان را اجاره داده و اجاره این مقدار از پیاده رو در راستای درآمد زایی شهرداری بوده و از آنجایی که چه شهرداری بخواهد چه نخواهد این دستفروشان در شهر حاضر میشوند بهتر است شهرداری به فکر درآمدزایی خود باشد.وی در خصوص برخورد مامور شهرداری با یکی از دستفروشان که موجب اعتراض دختر این دستفروش شده بود ضمن ابراز بی اطلاعی از اتفاق رخ داده بیان کرد؛ مگر دستفروش با شهرداری قرارداد بسته و هزینه داده است؟چه کسی باید حقوق ماموران شهرداری را پرداخت کند؟

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:در پی برخورد ماموران شهرداری نورآباد با یکی از دستفروشان و ریختن جنس وی در خیابان و همچنین فعالیت آزاد چند ماهی فروش در بازار که خود نیز نوعی سد معبر به شمار میرود، خبرنگار ما طی تماسی با مهندس خلیلی شهردار نورآباد موضوع را پیگیری کرد.

شهردار نورآباد در این خصوص عنوان کرد: محل فعالیت ماهی فروشان را اجاره داده و اجاره این مقدار از پیاده رو در راستای درآمد زایی شهرداری بوده و از آنجایی که چه شهرداری بخواهد چه نخواهد این دستفروشان در شهر حاضر میشوند بهتر است شهرداری به فکر درآمدزایی خود باشد.

وی در خصوص برخورد مامور شهرداری با یکی از دستفروشان که موجب اعتراض دختر این دستفروش شده بود ضمن ابراز بی اطلاعی از اتفاق رخ داده بیان کرد؛ مگر دستفروش با شهرداری قرارداد بسته و هزینه داده است؟چه کسی باید حقوق ماموران شهرداری را پرداخت کند؟
خلیلی اذعان داشت؛ هر کس با شهرداری قرارداد ببندد و هزینه پرداخت کند میتواند چنین فعالیتی داشته باشد و مقداری را هم به ماهی فروشان اجاره داده ایم.

وی در خصوص قانونی بودن این عملکرد بیان کرد؛ در جلسه ای که با آقای افشار به همراه دکتر گودرزی داشتم وی عنوان کرده است اینجا هیچی نیست و حتی اگر مگسی در شهرت پر زد از او عوارض بگیر.
وی اظهار داشت : احتمالا شما با فضای شهرستان اشنا نیستید چرا که قبل از من نیز این اقدام صورت میگرفت.

خبر نوراباد؛ضمن تایید سخنان شهردار مبنی بر غنیمت شمردن فرصت ها برای درآمد زایی و همچنین تایید فعالیت های این نهاد تا کنون که در جای خود سازنده و مفید بوده است لازم میداند مواردی را در راستای باز شدن موضوع عنوان کند.

جناب آقای خلیلی ما هم مخالف درآمدزایی شهرداری نیستیم ولی مگر چه میزان درآمد از اجاره دادن پیاده روی عمومی که حق مردم است نصیب شهرداری میشود که این نهاد مجری قوانین شهری در قبال آن به سد معبر کمک میکند؟

مگر نمایشگاهی برگزار نشد که چنین فعالیت هایی در آنجا رخ دهد؟ایا بهتر نیست با اجرای قانون مبنی بر جلوگیری از سد معبر ( همه را با یک چشم دیدن) فرهنگ استقبال از نمایشگاه را گسترش دهیم تا مردم هم بدانند که باید فرصت را غنیمت شمارند؟ و اینکه آیا تمام دستفروشان بخصوص خودروهایی که کنار جاده پار میکنند و موثر بر افزایش ترافیک هستند قرارداد دارند؟ اگر دارند که برای انتشار آن و شفاف سازی موضوع آنرا منتشر کنید.

شهرداری در زمان شما فعالیت های مثبتی انجام داده و بدون شک هیچ کس منکر آن نیست ولی بر اساس گفته یک مقام کشوری نمیتوان رفتار کرد چرا که دریافت عوارض از ساخت منازل و خودروها و پارکینگ و … طبیعتا بیشتر از سد معبر توسط ماهی فروشان برای شهرداری سود دارد.

شما میگویید چه کسی حقوق ماموران شهرداری را پرداخت میکند. جالب است از شما با ۲۰ سال سابقه کار بعید است که این صحبت را مطرح کنید چرا که بدون شک خم و چم راه را بلد هستید و با اطلاع از مشکلات مجموعه به سمت شهردار انتخاب شده اید و حتما دلیل انتخاب شما بعنوان شهردار از سوی شورای شهر اعتماد به تجارب و توانایی شما در راستای رفع مشکلات بصورت اصولی بوده نه اینکه فعالیت اشتباه شهرداران قبل را تکرار کنید.

بدون شک ما مردم ممسنی نیز به تجارب شما اطمینان داریم و مطمئن هستیم که با طراحی و اجرای طرح های مناسب ضمن ایجاد زیرساخت های صحیح به درامد زایی پایدار شهرداری نیز کمک میکنید.

طرح هایی مثل ساخت سینما، ایجاد یک میدان فروش یا نمایشگاه دائمی برای حضور دستفروشان، ایجاد پارکینگ، و حتی جذب دستفروشان با برگزاری جلسات متعدد و با تعیین نرخ منصفانه و … .

بدون شک توقعی که از تجربه ۲۰ ساله شما میرود همین است و بدانید اصلاح بعضی از امور در کوتاه مدت میسر نمیشود و باید بصورت مستمر آن را پیگیری کرد.

ممسنی برای درآمدزایی شهرداری+عکس” alt=”اجاره پیاده رو در ممسنی برای درآمدزایی شهرداری+عکس” style=”border: medium none;”>
ممسنی برای درآمدزایی شهرداری+عکس” alt=”اجاره پیاده رو در ممسنی برای درآمدزایی شهرداری+عکس” style=”border: medium none;”>
ممسنی برای درآمدزایی شهرداری+عکس” alt=”اجاره پیاده رو در ممسنی برای درآمدزایی شهرداری+عکس” style=”border: medium none;”>
اجاره پیاده رو در ممسنی برای درآمدزایی شهرداری+عکس

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه