رفتن به بالا
  • یکشنبه - 2 اردیبهشت 1397 - 16:46
  • کد خبر : ۹۱۶۱
  • مشاهده :  63 بازدید
  • چاپ خبر : افتتاح بخش icu برای سومین بار بود / رادیو ممسنی + عنوان

افتتاح بخش icu برای سومین بار بود / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: حال در سال ۱۳۹۷ نیز این بخش برای سومین مرتبه بعنوان یک طرح جامع افتتاح شده است و اکثر معترضان نسبت به کلمه افتتاح اعتراض داشته که حق طبیعی آنها میباشد، لذا بهتر بود از عنوان تجهیز و تکمیل این بخش گفته میشد نه افتتاح آن، چرا که در این صورت باید بگوییم […]

رادیو ممسنی:

حال در سال ۱۳۹۷ نیز این بخش برای سومین مرتبه بعنوان یک طرح جامع افتتاح شده است و اکثر معترضان نسبت به کلمه افتتاح اعتراض داشته که حق طبیعی آنها میباشد، لذا بهتر بود از عنوان تجهیز و تکمیل این بخش گفته میشد نه افتتاح آن، چرا که در این صورت باید بگوییم افتتاح سه باره icu ممسنی.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:پس از انتشار خبر افتتاح بخش icu  بیمارستان ممسنی شاهد واکنش های عمومی به گزارش مربوطه از سوی روابط عمومی این بیمارستان بودیم.

بسیاری از شهروندان اذعان داشته که این بخش را بارها افتتاح کرده اند و تا کنون چندین مرتبه با خبر افتتاح بخش icu در بیمارستان ممسنی مواجه شده اند.

پس از بررسی های انجام شده و جستجو در سایت های مختلف مشخص شد حق با معترضین به نوع گزارش ارائه شده میباشد.

در تاریخ ۲۲ سال ۱۳۹۵ با حضور مسئولان شهرستانی این بخش برای اولین بار
افتتاح شد و دکتر محمودی در این مراسم بیان داشت : بخش icu با زیربنای ۲۲۰
متر مربع و دارای ۵ تخت عادی و
یک ایزوله است و تا پایان بهمن ماه تمام تجهیزات آن تکمیل خواهد
شد و امیدواریم پس از آن بتوانیم ساخت بخش ncu به عنوان مراقبتگاه ویژه
کودکان را آغاز کنیم.

افتتاح بخش icu برای سومین بار بود

همچنین در فروردین سال ۱۳۹۶ بخش بهسازی شده اورژانس و آی سی یو بیمارستان ولیعصر(عج) این شهرستان با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید.بخش آی سی یو این بیمارستان با ظرفیت ۶ تخت در ۲۲۰ متر مربع و صرف اعتباری بالغ بر ۵۷۰ میلیون تومان ساخته و تجهیز شده است. با افتتاح این دو بخش، ۴۰ تخت جدید به ظرفیت این بیمارستان ۹۶ تختخوابی اضافه شد.

افتتاح بخش icu برای سومین بار بود

حال در سال ۱۳۹۷ نیز این بخش برای سومین مرتبه بعنوان یک طرح جامع افتتاح شده است و اکثر معترضان نسبت به کلمه افتتاح اعتراض داشته که حق طبیعی آنها میباشد، لذا بهتر بود از عنوان تجهیز و تکمیل این بخش گفته میشد نه افتتاح آن، چرا که در این صورت باید بگوییم افتتاح سه باره icu  ممسنی.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه