رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 5 اردیبهشت 1397 - 18:50
  • کد خبر : ۹۱۶۸
  • مشاهده :  302 بازدید
  • چاپ خبر : متن نطق شدیدالحن نماینده ممسنی و رستم در مجلس / رادیو ممسنی + عنوان

متن نطق شدیدالحن نماینده ممسنی و رستم در مجلس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: از همین تریبون عرض می کنم مسئولین کشور جمهوری اسلامی انگار سر در زیر برف کرده اند. انگار نمی بینیم در بدنه این کشور فسادهایی وجود دارد و نمی خواهیم مقابله کنیم.اقا نیازی نیست از این شرکت بگیرید و آن شرکت. همین مفسدان ، همین سگانی که ولشون کردید را اینها را جلوشون […]

رادیو ممسنی:

از همین تریبون عرض می کنم مسئولین کشور جمهوری اسلامی انگار سر در زیر برف کرده اند. انگار نمی بینیم در بدنه این کشور فسادهایی وجود دارد و نمی خواهیم مقابله کنیم.اقا نیازی نیست از این شرکت بگیرید و آن شرکت. همین مفسدان ، همین سگانی که ولشون کردید را اینها را جلوشون را بگیرید مشکل فرهنگیان حل میشود.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:عرض سلام دارم خدمت همکاران عزیز، ملت بزرگ ایران، خاصه مقام معظم رهبری و تبریک روز پاسدار، ارتش و جانباز را داریم براین عزیزان حافظ وطن. روز کارگر را خدمت کارگران زحمت کش تبریک دارم و همچنین گرامی می دارم یاد و خاطر معلم شهید عزیز، شهید مطهری و گرامی می دارم هفته معلم را و بر معلمان عزیز، شمع های فروزان تاریخ این روز را تبریک می گویم.
من در این وقت مختصر  چند نکته را عرض می کنم. مورد اول فساد کشور است. از همین تریبون عرض می کنم مسئولین کشور جمهوری اسلامی انگار سر در زیر برف کرده اند. انگار نمی بینیم در بدنه این کشور فسادهایی وجود دارد و نمی خواهیم مقابله کنیم.
در همین فضای مجازی که در اختیار همه شما هست هفت قلم هشت قلم از اختلاس هایی را که برای شما می فرستند را برآورد کنید و ببینید سر جمع اینها چه مبالغ و چه میزانی است. امروز فساد اقتصادی باعث آسیب های  اجتماعی فراوانی است.
طلاق های نجومی، بیکاری نجومی فحشای نجومی، جوانان بیکار نجومی این ها را می بینیم اما متاسفانه صرفا با آن یک برخورد نمایشی با ان داریم. تلخ تر از ان همین که در جلسه اخیری که خدمت سران قوا در همین مجلس برای اولین بار در طول تاریخ بودیم که این رئیس قوه می انداخت گردن این رئیس قوه و اون رئیس قوه می انداخت گردن آن قوه. کی باید بنشینیم.
آقا مردم این را می دانند و می گویند خاوری تنها سه هزار میلیارد را به تنهایی نمی تواند ببرد. انصار و اعوانی در داخل دارند.. ۲۵ میلیارد دلار قاچاق را کی انجام می دهد. بانک مرکزی بررسی کن ببین این گردش مالی چطوری داره انجام میشود مگر نمی گویید هر یک میلیارد دلار ۱۰۰ هزار شغل ایجاد میکنه. اینها مسائل ساده ای هستند. سر زیر برف کرده ایم .همیشه اعلام میکنیم و افتخار ما این است که ۲/۹۸ درصد مردم به جمهوری اسلامی رای مثبت داده اند و مردم راضی بوده اند. اگر مردم کشورشان را دوست نداشتند، رهبرشان را دوست نداشتند، هشت سال در دفاع از کشور جنگ نمی کردند. امروز به دفاع از حرم نمی رفتند. این مسئله باید حل شود. سران سه قوه باید جلسه بگیرند و همین موضوع قاچاق را حل کنید. مقام معظم رهبری فرمود که سازمان یافته است.

مورد دوم بحث فرهنگیان است. اقا نیازی نیست از این شرکت بگیرید و آن شرکت. همین مفسدان ، همین سگانی که ولشون کردید را اینها را جلوشون را بگیرید مشکل فرهنگیان حل میشود. اصلا یک عده ای هستند که در این کشور  نمی خواهند مشکل فرهنگیان حل شود. چون معلم فکر می کند. معلم آزادگی را تدریس می کند. اینها باید باشند تا این افراد مختلسین و قاچاقچیان نباشند وگرنه مسئله فرهنگیان قابل حل است. بارها از این تریبون گفته ام که نباید با مسئله فرهنگیان نمایشی برخورد شود. مگر کل بودجه آموزش و پرورش چقدر میشود. برای هشت قلم اختلاس آمار داده اند که سهم هر ایرانی ۲۵۰ میلیون تومان میشود. .این مشکلات اساسی ما این است. امروز بازنسشتگان را دولت هزار میلیارد تومان داده بود و مجلس نیز ۳۴۰۰ میلیارد تومان. حالا می گویند سهم ما چقدر است.۱۵۰هرار تومان به کجا میرسد. مشکل را اساسی حل کنید . مسئولین ارشد! مملکت مردم ناراضی هستند.

نکته بعدی در حوزه سیاست خارجی ، آقای دکتر روحانی و دکتر ظریف از شما انتظار داریم که در مناسبت های بین المللی دوستان ما را زیاد کنید هم در منطقه و هم در سطح نظام بین الملل. دوستان واقعی و همراه و وفادار را زیاد کنیم. دلخوش به یک عده نکنیم. به اقای رییس جمهور امریکا هم عرض می کنم که ادعای ابرقدرتی دارید. ما ابرقدرتی داشتیم که در کنارمان بود و فروپاشید. شوروی کنار ما بود. شما اگر فکر میکنید ما به هر دلیلی مباحث هسته ای را کنار گذاشته ایم این فتوای رهبر معظم انقلاب بود .این را هم خدمت شما آقای ترامپ عرض کنم که سر سوزنی از سیاست های موشکی خود عقب نشینی نخواهیم کرد. آمریکا تو باعث شدی که کشورها در مسابقه تسلیحاتی وارد شوند . در مورد حوزه انتخابیه هم عرض کنم که این وزارت جهاد کشاورزی  را تعطیل کنید . به کشاورز بگوییم که کشاورزی نکند. پس جایگزین آن کجاست . نمی گذارید آبیاری کنیم. مشکل ّ را ما می فهمیم. مگر این چهل سال خواب بودید دولتمردی که به فکر ۵۰ سال آینده نباشد جایش در دولت نیست جایش در سطل آشغال است.

ممسنی و رستم در مجلس” alt=”متن نطق شدیدالحن نماینده ممسنی و رستم در مجلس” style=”border: medium none;”>

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه