رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 6 اردیبهشت 1397 - 13:46
  • کد خبر : ۹۱۷۸
  • مشاهده :  155 بازدید
  • چاپ خبر : تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید شبکه بهداشت و درمان ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید شبکه بهداشت و درمان ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: در این مراسم دکتر چوبینه اساس کار خود را خدمت به سلامت شهرستان بدون توجه به جناح بندیهای معمول و بر پایه اخلاص و پاک دستی ذکر کرده و دکتر رحمانی نیز با بیان گزارشی از اقدامات زبر بنائی و عمرانی شبکه در طول دوران تصدی مدیریت خود و همچنین آخرین وضعیت شاخصهای […]

رادیو ممسنی:

در این مراسم دکتر چوبینه اساس کار خود را خدمت به سلامت شهرستان بدون توجه به جناح بندیهای معمول و بر پایه اخلاص و پاک دستی ذکر کرده و دکتر رحمانی نیز با بیان گزارشی از اقدامات زبر بنائی و عمرانی شبکه در طول دوران تصدی مدیریت خود و همچنین آخرین وضعیت شاخصهای سلامت پرداخته و از کلیه پرسنل درخواست همکاری با تمام توان و فعالتر از قبل با دکتر چوبینه نمود .

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی: آیین تکریم ، تودیع و معارفه دکتر احمد رحمانی رییس قدیم و دکتر علی چوبینه  سرپرست جدید شبکه با حضور دکتر همتی معاون بهداشت و مشاور ارشد دانشگاه در أمور شبکه ها ، امام جمعه و فرماندار ، فرماندهی سپاه مقاومت و منطقه انتظامی ، مدیر دفتر نماینده شهرستانهای ممسنی و رستم در مجلس سورای اسلامی  و معاونتهای بهداشتی و درمانی و مالی و حراست شبکه ، ریس دانشکده پیراپزشکی و مسئول اورژانس ١١۵ و جمعی از بازنشستگان و پرسنل بهداشت و درمان در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان برگزار شد . 
بِنَا به این گزارش در این مراسم دکتر چوبینه اساس کار خود را خدمت به سلامت شهرستان بدون توجه به جناح بندیهای معمول و بر پایه اخلاص و پاک دستی ذکر کرده و دکتر رحمانی نیز با بیان گزارشی از اقدامات زبر بنائی و عمرانی شبکه در طول دوران تصدی مدیریت خود و همچنین آخرین وضعیت شاخصهای سلامت پرداخته و از کلیه پرسنل درخواست همکاری با تمام توان و فعالتر از قبل با دکتر چوبینه نمود .
امام جمعه شهرستان حاج آقا یعقوبی نیر طَی سخنانی به محسنات اخلاقی و برخورد مطلوب با ارباب  رجوع آقای دکتر رحمانی اشاره و ایشان را فردی صبور و بردبار و پاسخگو در تمام أوقات خواند و با بیان اینکه دکتر چوبینه نیز از مردان انقلابی و دلسوز انقلاب و شهرستان می باشد ایشان را نیز توصیه به برداری و مردم داری نمود . روابط عمومی شبکه افزود : آقای فرامرزی فرماندار شهرستان سخنران بعدی مراسم بود که اقدامات و فعالیتهای دکتر رحمانی را قابل تقدیر و دکتر چوبینه را فردی معتقد و متدین و پای کار خواند که انشااله با برنامه ریزی شاهد تحول در حوزه سلامت شهرستان باشیم . و در ادامه صحبتهای خود به اهمیت سلامت روان در کنار سلامت جسم پرداخته و از ضرورت اهمیت بیشتر به این موضوع در حوزه سلامت شهرستان پرداختند .
سخنران بعدی مراسم دکتر همتی معاون بهداشت دانشگاه بود که ضمن اعلام مراتب سلام دکتر بهادر ریاست دانشگاه   پیگیر بودن و برخورد مناسب را از  خسیسه های دکتر رحمانی ذکر کرد و اعلام نمود در صورت تمایل دکتر رحمانی به پذیرش مسئولیت در دانشگاه ، ایشان به جد پیگیر خواهند بود  . 
دکتر همتی از مسئولیت به عنوان دو إمدادی باد کردند که دکتر رحمانی آن را تا اینجا هدایت کرده و انشااله از این به بعد دکتر چوبینه تازه نفس آن را ادامه خواهند داد .
در پایان حکم دکتر چوبینه قرائت و لوح تقدیر رئیس دانشگاه و فرمانداری و سپاه مقاومت و حوزه معاونت بهداشتی شبکه به آقای دکتر رحمانی اهدا شد .
ممسنی+تصاویر” alt=”تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید شبکه بهداشت و درمان ممسنی+تصاویر” style=”border: none;”>
ممسنی+تصاویر” alt=”تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید شبکه بهداشت و درمان ممسنی+تصاویر” style=”border: none;”>

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه