رفتن به بالا
 • جمعه - 19 آذر 1395 - 23:55
 • کد خبر : ۹۳۵
 • مشاهده :  85 بازدید
 • چاپ خبر : با حکم وزیر آموزش و پرورش، مهدی نیکدل به عنوان مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب شد / رادیو ممسنی + عنوان

با حکم وزیر آموزش و پرورش، مهدی نیکدل به عنوان مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: روابط عمومی صندوق ذخیره فرهنگیان با تأیید این خبر در سایت این صندوق اعلام کرد که طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش ، مهدی نیکدل، به عنوان مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب شد. متن کامل حکم فخرالدین دانش آشتیانی به شرح زیر است: برادر ارجمند، جناب آقای مهندس مهدی نیکدل […]

رادیو ممسنی:

روابط عمومی صندوق ذخیره فرهنگیان با تأیید این خبر در سایت این صندوق اعلام کرد که طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش ، مهدی نیکدل، به عنوان مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب شد.

متن کامل حکم فخرالدین دانش آشتیانی به شرح زیر است:

برادر ارجمند، جناب آقای مهندس مهدی نیکدل

با سلام

به استناد بند ٢ ماده ١٣ اساسنامه صندوق ذخیره فرهنگیان و پیرو بند یک مصوبه مورخ ١٧/٩/١٣٩۵ هیأت امناء و باتوجه به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جناب عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در پیشبرد اهداف صندوق ذخیره فرهنگیان کشور و تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

گفتنی است؛ مهدی نیکدل در سوابق اجرایی خود ؛ عضویت در هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت پارس خودرو ( همزمان با عضویت درهیئت مدیره و مدیرعامل سایر شرکت های خودروسازی وابسته ) ، عضویت در هیئت مدیره و قائم مقامی مشاور صنعتی ایران ( تکنولوگ سابق)، قائم مقامی موسسه برنامه ریزی در توسعه ( وابسته به سازمان برنامه ) ، عضویت در هیئت مدیره و مدیرعامل نیرو محرکه ( همزمان با مشاوره در ایران خودرو)، قائم مقامی گروه ایران خودرو و ریاست هیئت مدیره ساپکو ، نیرو محرکه ایران خودرو خراسان و… ، مشاور وزیر وقت پست ، تلگراف و تلفن (وزارت فعلی ارتباطات و فناوری اطلاعات) در خصوصی سازی و تشکیلات، فعالیت در شرکت های بخش خصوصی (مشاور ساختمانی ، خودرویی و تجاری) و… را دارد.

شایان ذکر است؛ پیش از این علیرضا ناصری، عهده دار سمت مدیرعاملی صندوق ذخیره فرهنگیان بوده است.

  طی حکمی از سوی وزیرآموزش و پرورش، مهدی نیکدل، به عنوان مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب شد.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه