رفتن به بالا
  • جمعه - 21 اردیبهشت 1397 - 14:17
  • کد خبر : ۹۹۸۸
  • مشاهده :  89 بازدید
  • چاپ خبر : ممسنی دارای بالاترین نرخ بیکاری در استان / رادیو ممسنی + عنوان

ممسنی دارای بالاترین نرخ بیکاری در استان / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: ایوبی فرماندار جدید ممسنی گفت: شهرستان ممسنی دارای بالاترین نرخ بیکاری در بین شهرستانهای استان می باشد که جهت کاهش نرخ بیکاری نیاز به عزم همگانی است. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی ،داود ایوبی فرماندار ممسنی در مراسم سالروز سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی به شهرستان ممسنی گفت :شهرستان […]

رادیو ممسنی:

ایوبی فرماندار جدید ممسنی گفت: شهرستان ممسنی دارای بالاترین نرخ بیکاری در بین شهرستانهای استان می باشد که جهت کاهش نرخ بیکاری نیاز به عزم همگانی است.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی ،داود ایوبی فرماندار ممسنی در مراسم سالروز سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی به شهرستان ممسنی گفت :شهرستان ممسنی دارای بالاترین نرخ بیکاری در بین شهرستانهای استان می باشد که جهت کاهش نرخ بیکاری نیاز به عزم همگانی است .
وی در این مراسم که جمع کثیری از بسیجیان و معتمدین شهرستان حضور داشتند افزود : از آنجائیکه با رهبری پیامبر گونه مقام معظم رهبری توانسته ایم خیلی از معضلات و تهدیدهای کشور را از بین ببریم در مورد رفع بیکاری نیز می بایست با عزمی راسخ همراه با برنامه از تمامی توان و قابلیلت های شهرستان جهت ایجاد شغل بهره گیری نمایم.
دکتر ایوبی گفت : رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال را سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند که با یک نگرش عمقی به این شعار محوری سال متوجه می شویم که نظر معظم له در کنار حمایت از کالاهای تولیدی کشور ایجاد شغل برای کارگران ایرانی، فعال سازی واحدهای تولیدی ، اهمیت به مقوله سرمایه گذاری ، تولید ثروت و….. در متن این شعار نهفته است .
فرماندار ممسنی با تاکید بر نقش محوری ایجاد شغل در تولید ثروت در شهرستان افزود : ادارات ، سازمانها  و تشکل های بخش خصوصی و دولتی می بایست با بهره گیری از تمامی قابلیت ها و پتانسیل های شهرستان در زمینه تولید ثروت در شهرستان فعال باشند تا در رهگذر آن شاهد رفع مشکل اشتغال جوانان نیز باشیم .
ایوبی ادامه داد : امروزه اثربخشی فعالیت در محورهای اقتصادی ، کار آفرینی و اشتغال کمتر از فعالیت در دیگر دوران حساس جمهوری اسلامی نبوده و می بایست در راس همه برنامه های مسئولان قرار گیرد.
رئیس شورای اداری شهرستان اظهار داشت : دمیدن روحیه بسیجی در کالبد خسته و شاید خفته واحدهای تولیدی شهرستان ضرورت انکار ناپذیری در این شهرستان باشد که کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
در این برنامه چندین برنامه فرهنگی و هنری توسط بسیجیان پایگاههای مختلف ناحیه مقاومت بسیج سپاه ممسنی به اجرا درآمد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه